Wydawnictwo

Wydawnictwo

Poradnia K: Format

197819

https://woblink.com/product-publication/download/197819/epub: 1

Cena:


Opowiem Ci o zbrodni. Historie prawdziwe

Autor: Michał Kuźmiński

Prawdziwe zbrodnie. Prawdziwi mordercy. Prawdziwe kryminalne śledztwa.

Najnowsza odsłona bestsellerowej serii ‚Opowiem ci o zbrodni’. 

Przygotowane przez autorów opowiadania powstały na bazie prawdziwych spraw kryminalnych. które omówione zostaną w uwielbianym przez telewidzów programie o tym samym tytule na antenie Crime+Investigation Polsat.

Dziewięcioro czołowych autorów kryminałów w siedmiu unikatowych odsłonach.

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Cena: 39.9


https://woblink.com/product-publication/download/205690/epub

1:

:

Cena:


Figurantka

Autor: Aniela Wilk

W tej grze można tylko wygrać lub zginąć. Brutalne śledztwo. naginający reguły agent FBI i pozorantka. która nie chce być tylko przynętą – powieść Anieli Wilk wciska w fotel.

Alice. dziennikarka czasopisma modowego. rzadko daje się zaskoczyć. Ale kiedy przez szemrane interesy swojego prawie byłego. dopiero co pochowanego męża trafia w sam środek potężnego przekrętu. ma ochotę kląć. na czym świat stoi.

Bruce. doświadczony agent FBI. z nikim się nie patyczkuje. Jeśli osiągnięcie celu wymaga złamania zasad. robi to bez skrupułów. Od lat ściga groźny kartel. Aby wreszcie go dopaść. musi zrobić z młodej wdowy przynętę. Ale ta figurantka jest nie tylko krnąbrna. lecz także cholernie seksowna.

W świecie tajemnic. pozorów i wielkich interesów niełatwo odróżnić prawdę od kłamstwa.

Zw

:

Cena:


Podbój normański

Autor: Morris Marc

Podbój normański prezentuje sytuację polityczną anglosaskich wysp pod panowaniem Edwarda Wyznawcy i Harolda. Autor opisuje bitwę pod Hastings. lecz przede wszystkim skupia się na postaci Wilhelma (Williama. Guillaume’a). założyciela dynastii. na jego rozterkach. charyzmie. śmierci oraz jej znaczeniu dla potomnych. W błyskotliwy sposób charakteryzuje najeźdźców. opisując początki nowego prawa i powolny proces integracji. Swoją opowieść prowadzi aż do Domesday Book. czyli wielkiego spisu majątku królestwa zorganizowanego przez Normanów w 1086 roku. Dane statystyczne. społeczne i ekonomiczne zgromadzone w tej opasłej księdze stanowiły ewenement w całej ówczesnej Europie.

 

„Dlaczego rok 1066 był najważniejszą datą w historii Anglii? W swej intrygującej

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36


Eurazjatyzm na wspak. Polscy tradycjonaliści przeglądają się w zwierciadle Eurazji i udają. że to nie oni

Autor: Bratkiewicz Jarosław

Książka mówi o Polsce. z Rosją – jej eurazjatyckim alter ego – w tle. Pokazuje. jak rozgałęzienie dziejów polskich – na nurt piastowski. który od XV wieku zanurza się w mało widoczną „historię długiego trwania”. oraz na kipiel jagiellońsko-sarmacką. z jej wirami wetowania. rokoszy i insurekcji. pnie się przez dzieje Polski aż do dnia dzisiejszego. I znów odradza „polski eurazjatyzm”. powodując. że pytanie o nowoczesność wciąż bije Polsce dzwonem. 

 

Jarosław Bratkiewicz – urodzony w 1955 roku. ukończył z wyróżnieniem Instytut Spraw Międzynarodowych (MGIMO) w Moskwie. W latach osiemdziesiątych działał w podziemiu wydawniczym. między innymi w wydawnictwie „Krąg”. Od

:

Cena:


Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja

Autor: Joanna Tekieli

Drzewie to mała wioska położona w malowniczej okolicy. w samym sercu puszczy. skrywającej wiele tajemnic. A leżący na obrzeżach wioski dworek Leśna Ostoja. w którym od kilku lat prowadzony jest przytulny pensjonat z duszą. to miejsce. gdzie słynna magia Bożego Narodzenia ma szczególną moc.

Dajcie się porwać atmosferze Pensjonatu Leśna Ostoja. gdzie zimą zawsze jest śnieg. a mróz skrzypi pod butami.

Niech otuli was magia tego miejsca. a perypetie uczuciowe mieszkańców dworku zagoszczą na stałe w waszych sercach.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


ISBN

9788377796771: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/matka-gorki-maksym-206763u

Cena:prawo konstytucyjne podręcznik, będzie bolało pdf, king’s bounty: nowe światy, fitokosmetologia, foucaulta powiesc umberta eco, beata pawlikowska ksiazki, róża żeromski, guminiak, opowieści byłych zakonnic, czarna owieczka pdf pobierz za darmo, star wars: empire at war: forces of corruption, iwona wierzba, myszy i ludzie steinbeck, symboliczna, anna dutkiewicz, marta chmielewska…