Snajperzy. Antologia opowiadań

Snajperzy. Antologia opowiadań

Autor: Marek Czerwiński

Naszą firmą jest wojna. a produktem śmierć

Snajper – perfekcyjnie wyszkolony żołnierz. Zimny. opanowany. bardzo doświadczony. Nierzadko łączy swoją funkcję z prowadzeniem rozpoznania. stając się narzędziem doskonałym.

Niniejsza książka zawiera zbiór wszystkich opowiadań Marka Czerwińskiego o strzelcach wyborowych i snajperach. Do tej pory były one zamieszczane w innych pozycjach książkowych (m.in. Snajperzy. Wczoraj i dziśPojedynki snajperskie czy Czas snajperów). Nadszedł czas. by zebrać je i wydać jako antologię. Znalazło się w niej także kilka nowych opowiadań (w tym jedno dotyczące czasów zbrodni popełnionych przez UPA na polskiej ludności Wołynia).

Fragment szkolenia snajperów:

„Na świecie j

:

Cena:


Peety

Autor: Eric O’Grey

Sześćdziesiąt kilo temu – niezwykła historia przyjaźni. która stała się receptą na zdrowie

Eric O’Grey miał ponad sześćdziesiąt kilogramów nadwagi. depresję. cukrzycę i kilka innych chorób. które zagrażały jego życiu. Otyłość rujnowała mu zdrowie i stawała się powodem rosnącej frustracji. Wszystko zmieniła jedna wizyta u lekarza – naturopaty. który polecił Ericowi wzięcie psa ze schroniska. Siedmioletni Peety – pies z nadwagą. w średnim wieku. porzucony i zapomniany stał się odtąd nieodłącznym towarzyszem spacerów. Zaczęli od krótkich przechadzek i stopniowo zwiększali tempo i dystans. Z każdym krokiem ich przyjaźń przeradzała się w bezwarunkową miłość.

„Peety. Pies. który uratował mi życie” to książka dla każdego. kto jest gotowy na zmiany i wierzy w to. ja

31.9: https://woblink.com/ebook/diabelska-dzialka-j-r-ward-154110u

Cena:michaił bułhakow mistrz i małgorzata, dan ariely książki, rozprawki pan tadeusz, pułapki przyjemności, spqr historia starozytnego rzymu, rise of kingdoms poradnik, cora reilly złączeni zemstą pdf, marcin darmas, sara temer, karen dionne, historia wewnętrzna, upojenie pdf, poczwarka pdf, felix net i nika mp3, mowa ciała kłamców, diabeł szkic, przeminęło z wiatrem książka pdf, mc avoy…