Okna z widokiem na Weronę

Okna z widokiem na Weronę

Autor: Hanna Kowalewska

NOWA POWIEŚĆ Z BESTSELLEROWEGO CYKLU O ZAWROCIU

Dom. który zniknął.

Wiolonczelistka. która gra na uczuciach innych.

Sekrety. których nikt nie chce zdradzić.

Nudny luty na prowincji? Nic z tego. Gdy tylko Paweł wyjeżdża w sprawach rodzinnych i zawodowych do Paryża. Matylda trafia na trop kolejnej tajemnicy. Należąca do Zawrocia Werona. pokryta bluszczem posesja wraz z jeziorkiem w kształcie podkowy. przyciąga ją jak magnes. Matylda szybko jednak pojmuje. że sekrety Werony nie będą tak łatwe do odkrycia ani tak przyjemne. jakby sobie tego życzyła. Zmowa milczenia i ostrzeżenia nie są jednak w stanie powstrzymać Matyldy przed dociekaniem prawdy o wydarzeniach sprzed lat. które zmieniły życie bliskich jej osób.

Czy uda się jej odkryć prawdę. gdy nikt nie chce jej w tym pomóc?

Czy zdoła naprawić to. co zostało zniszczone?

Okna z widokiem na Weronę to opowieść o zmaganiu się z rzeczywistością i splątaniu ludzkich losów oraz o tym. jak przeszłość nieodwracalnie wpływa na naszą teraźniejszość.

W tej powieści ogień płonie nie tylko w kominku. gotowy niszczyć i spopielać. Zawrocie jednak pozostaje niezmiennie azylem. światem jak ze szklanej kuli. w której śnieg wiruje tylko przez chwilę.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


Format

EPUB.MOBI: 25262

https://woblink.com/ebook/zapach-suszy-tomasz-sekielski-25262u

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/7024/epub

1:

:

Cena:


Cry baby

Autor: Ginger Scott

Wypełniona emocjami piękna opowieść autorki bestsellera ‚Chłopak taki jak ty’ o dorastaniu i trudnej miłości

Siedemnastoletni Tristan Lopez jest wierny członkom gangu. który założył jego ojciec wraz z przyjacielem. Nie ma wyboru – kiedyś to on stanie na jego czele. Czy tego chce. czy nie.

Riley Rojas nigdy nie pasowała do świata Tristana. Przez problemy rodzinne musiała przeprowadzić się do najgorszej dzielnicy miasteczka. Poznała nie tylko. co to strach. ale też smak pierwszej miłości. To ona przypomniała Tristanowi. że ma szansę na inną przyszłość niż życie w gangu lub śmierć.

Kiedy oboje wylądowali w tej samej klasie. a potem spotykali się na boisku do koszykówki. było jasne. że wpadli po uszy. Nawet kiedy ją od siebie odpychał. ona zawsze wracała. Była jego marzeniem. testem lojalności.

:

Cena:


Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5

Autor: T. M. Frazier

Kontynuacja bestsellerowej serii King – historia Preppy’ego

Samuel Clearwater najbardziej w swoim życiu docenia oddanych przyjaciół. pyszne naleśniki. dobre awantury i ostry seks. Kiedy jeden z jego najlepszych kumpli trafia do więzienia. postanawia zrobić wszystko. aby jego córki nie zabrała opieka społeczna.

Andrea to zagubiona dziewczyna. gotowa sprzedać wszystko co ma za kolejną dawkę heroiny. Gdy jest już u kresu wytrzymałości. spotyka mężczyznę w muszce. który tak jak ona zdążył poznać ciemne strony życia.

To spotkanie nada nowy tor ich życiu i… śmierci. Dla większości śmierć oznacza koniec. Dla Dre i Preppy’ego okaże się dopiero początkiem.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9


Opowieść o dwóch miastach

Autor: Charles Dickens

 Rewolucja i miłość w cieniu gilotyny

„Była to najlepsza i najgorsza z epok. wiek rozumu i wiek szaleństwa. czas wiary i czas zwątpienia. okres światła i okres mroków. wiosna pięknych nadziei i zima rozpaczy” – tak rozpoczyna swą niezwykłą Opowieść o dwóch miastach Charles Dickens. Słowa te są zapowiedzią dramatycznych wydarzeń przedstawionych w książce z epickim rozmachem.

Paryż i Londyn w przededniu Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Ten burzliwy okres ukazany jest przez pryzmat losów młodego francuskiego arystokraty. niesprawiedliwie uwięzionego lekarza. jego córki i angielskiego prawnika. Po osiemnastu latach spędzonych w Bastylii doktor Manette wychodzi na wolność. Szczęśliwie. już na angielskiej ziemi. rozpoczyna drugie życie u boku córki Lucie. Tam pr

41.99: https://woblink.com/ebook/walentynowicz-anna-szuka-raju-dorota-karas-marek-sterlingow-182145u

Cena: Marek Sterlingowjacek dubois książki, ewelina głowacz, akupresura książka, magda m ciąg dalszy nastąpił pdf, bóg znalazł mnie na ulicy, i bóg o nas zapomniał, 365 dni pdf za darmo, kolorowa rewolucja, karolina walkowiak, brian greene piękno wszechświata, dziadek do orzechów po angielsku, baldur’s gate 2 tron bhaala solucja, libra wum, tyberium, puste granice, skarby faraonów…