Synapsy Marii H.

Synapsy Marii H.

Autor: Hanna Krall

Nowa książka najwybitniejszej polskiej reporterki

Nikt nie umie zgłębić tajemnic ludzkiego istnienia lepiej niż Hanna Krall

Co łączy przedwojenny żydowski Muranów. stan wojenny i World Trade Center?

Synapsy – mosty w mózgu między przeszłością i dniem dzisiejszym.

Maria Twardokęs-Hrabowska. polska opozycjonistka więziona w 1981 roku za wspieranie strajku. zmaga się z trudną teraźniejszością. W społeczeństwie nieczułym na inność i nieprzygotowanym na to. co odbiega od przyjętej normy. wychowuje cierpiącego na autyzm syna. W jej historii pojawia się także Maria Hrabowska. „matka jej męża”. która przeżyła piekło II wojny światowej i współczesnego terroryzmu – atak na wieże WTC.

Czy da się zapomnieć o przeszłości?

Jak odnaleźć się w dzisiejszym świecie. w którym liczy się tylko to. co tu i teraz?

W Synapsach Marii H. Hanna Krall zadaje wiele trudnych pytań i unika odpowiedzi.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 28


Milczące dziecko

Autor: Sarah A. Denzil

Latem 2006 roku Emma Price bezsilnie patrzyła. jak z rzeki wyłowiono czerwoną kurtkę jej sześcioletniego syna. Aidena. Ciała nie odnaleziono. Dopiero dziesięć lat później Emma odkryła. że na powrót może cieszyć się życiem. Wyszła za mąż. oczekuje drugiego dziecka i poczuła. że znowu ma kontrolę nad swoim życiem. I wtedy wraca do niej Aiden. Chłopak nie jest w stanie mówić. ale jego ciało opowiada historię zaginięcia. Liczne rany i złamania rzucają nieco światła na koszmar. przez który przeszedł. Okazuje się również. że Aiden wcale nie wpadł do wody. Aiden został porwany.

Emma usiłuje porozumieć się z nastolatkiem i odkryć tożsamość sprawcy bestialskich czynów. Ale kto w ich małej wiosce mógł dopuścić się tak straszliwej zbrodni? Tylko jej syn zna całą prawdę. Jednak jak

29.9: https://woblink.com/ebook/biegacz-piotr-bojarski-29621u

Cena:


Róża

Autor: Waleria Marrené-Morzkowska

„Róża: o małżeństwie opowieść tragiczna” to przepiekna i wzruszająca opowieść o miłości szczęśliwej i nieszczęśliwej. o ludzkim losie. o życiu i o śmierci. Autorka znakomicie ukazuje zarówno duszę kobiety. jak i duszę mężczyzny. Tragiczny romans napisany po mistrzowsku przez znakomicie władającą piórem Walerię Marrené-Morzkowską. Wspaniała lektura. Książka polecana zarówno dla kobiet. jak i dla mężczyzn – zarówno dla starszych. jak i nastolatków. Książkę czyta się jednym tchem i nie sposób się przy niej nudzić. Daje też do myślenia… Zachęcamy – nie pożałujecie!

Wydawnictwo: Armoryka

Cena: 12.3


EPUB.MOBI

10804: 35

https://woblink.com/product-publication/download/10804/epub

:

Cena:kroniki czarnej kompanii audiobook, ksiazki za darmo, sonia rosa nimfomanka, korona królów peb, antropotechnika, pod klątwą. społeczny portret pogromu kieleckiego, kornel frydrych agh, szymon słomczyński mim, izabela ostrowska, pillars of eternity poradnik pdf, polskie normy za darmo download, samuel huntington zderzenie cywilizacji, kasacja mróz pdf, dziewczyny pierdzą, siódmy milion, jak zaprojektować ogród marzeń, remigiusz mróz echo z otchłani, mary e. pearson, władysław biały, darin olien, czasopisma naukowe w polsce…