ISBN

ISBN

9788324079322: Wydawnictwo

Format

26.46: https://woblink.com/ebook/bitwa-o-narwik-witold-bilinski-jaklin-asbjorn-205753u

Cena:


Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2

Autor: Ada Tulińska

Łucja na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie kruchej i słabej. jest jednak zdeterminowana. aby jako nowo mianowany prokurator regionalny jak najlepiej wywiązać się ze swoich obowiązków. Przy okazji chce pomścić śmierć siostry. która kilka lat wcześniej przedawkowała narkotyki. Łucja jest bezwzględna. nieprzekupna. a do tego… nieprzytomnie zakochana w Aleksandrze. który próbuje pozyskać ją dla wrocławskiego bossa narkotykowego.

Mężczyzna znajdzie się w najgorszej możliwej sytuacji. rozdarty między lojalnością wobec rodziny a nowo odkrytym uczuciem do pani prokurator. Kiedy otrzyma zadanie. aby rozwiązać problem raz na zawsze. będzie musiał podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 22.43


ISBN

9788381293365: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/zakon-drzewa-pomaranczy-czesc-1-samantha-shannon-169142u

Cena:roslinny patrol, barbara demick, sex edukacja, książki do czytania w internecie, rafał ziemkiewicz cham niezbuntowany, wisła w ogniu pdf, tischner krótki przewodnik po życiu, za dużo marchewek, jerzy pilch pod mocnym aniołem, miłość i odpowiedzialność, kolejne 365 dni pdf, opowiadania bizarne chomikuj, testy matematyczne klasa 3 do wydruku, niezgodziński wytrzymałość materiałów pdf, dotyk crossa pdf całość, prawo karne gardocki pdf, nietaktem, dam wszystkim…