ISBN

ISBN

9788366570979: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kraina-zeszlorocznych-choinek-joanna-szaranska-197808u

Cena:


After Auschwitz

Autor: Bartlett Karen

Jeśli jesteś jednym z milionów. które przeczytały Dziennik Anne Frank to poznaj teraz kobietę. która nadal dba o jej dziedzictwo…poznaj historię przyrodniej siostry Anne Frank.

Autorka. Eva Schloss. była najpierw przyjaciółką. a potem przyrodnią siostrą Anne Frank. której Dziennik jest jednym z najważniejszych świadectw o Holocauście. Mieszkały w sąsiednich kamienicach w Amsterdamie zanim zostały zmuszone do ukrywania się. W 1944 roku ich kryjówki zostały odkryte i obie dziewczynki wraz ze swoimi najbliższymi trafiły do Auschwitz. Anne nie przeżyła wojny. Z jej rodziny ocalał tylko ojciec. Otto Frank. Evie wraz z matką udało się przetrwać. Otto po wojnie związał się z matką Evy. W ten sposób połączyły się losy tych rodzin. a książka Evy jest w pewnym sensie kontynuacj

27.9: https://woblink.com/ebook/czy-polacy-i-zydzi-nienawidza-sie-nawzajem-tomczok-marta-208229u

Cena:


Licząc gwiazdy

Autor: Urszula Jaksik

Mówią: Prawda może cię uzdrowić. ale czy na pewno…

Kobieta na rozdrożu – powieść pióra Urszuli Jaksik

Magda. razem z synek i nowymi doświadczeniami. wraca z Irlandii do Polski. W krainie lodu i ognia zrozumiała. że pragnie zmiany. Michał. jej przyjaciel stał się bliższy. Z mężem. Konradem nie może dojść do porozumienia. – z dnia na dzień staje się dla niej kimś obcym.

”Licząc gwiazdy” – studium małżeńskiego życia

Kiedy bohaterka rozmyśla nad sensem swojego małżeństwa. poznaje nowe fakty na temat wspólnego. życia. “Licząc gwiazdy” to opowieść o kłamstwie. niewielkich. codziennych oszustwach które stawiają na szali wspólne szczęście. Czy bohaterka odzyska utracony spokój? Czy podoła wyzwaniom. stawianym przed nią życie? Czy wybaczy kłamstwa?

Licząc gwiazdyUrszuli Jaksik to pogłębione studium małżeństwa. potrzeby bliskości i trudnych. życiowych wyborów.

Wzruszające losy kobiet znajdziesz również w powieściach obyczajowych Katarzyny Michalak.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


Wydawnictwo

Wydawnictwo Kobiece: Format

189388

https://woblink.com/product-publication/download/189388/epub: 1

Cena:gotowanie na parze przepisy pdf, w pustyni iw puszczy torrent, sratatata, dekalog nawałki, ruru, hanka lemańska choroba, musso guillaume, wymazane, kindle.com, ukryte terapie ksiazka, słowacki mickiewicz, red white and royal blue ebook, bajki robotow streszczenie, maria szamot apokalipsa, geneza przestępczości zorganizowanej, duet korona, absurdy prlu, kpp w ksrg, cień ojca, kontrola korespondencji, gabrielle zevin…