ISBN

ISBN

9788379914500: Wydawnictwo

Format

14.5: https://woblink.com/ebook/w-80-dni-dookola-swiata-juliusz-verne-147361u

Cena:


Gabi. Tego właśnie chcę!

Autor: Magdalena Różczka

Nowe przygody rozśpiewanej i roztańczonej Gabrysi i jej przyjaciela Bartka.

Czy szkoła muzyczna. do której dostali się przed wakacjami. okaże się spełnieniem ich marzeń?

Czy do rodziny zastępczej może dołączyć nowy członek rodziny?

Jaką tajemnicę skrywa sąsiad Dziwak?

Gabi i Bartek powracają!

Gabi wychowuje się w rodzinie zastępczej. ma sześcioro rodzeństwa. Uwielbia marzyć. ciągle chodzi z głową w chmurach. a dobry humor niemal nigdy jej nie opuszcza. Bartek jest nieśmiałym jedynakiem. który wszystkim się przejmuje. Na pozór wiele ich różni. ale tak naprawdę łączy ich przyjaźń od pierwszego wejrzenia.

A w drugiej klasie wiele wyzwań przed nimi: nowe przygody. problemy. zmartwienia. ważne decyzje do podjęcia. Ale przecież rezolutne

:

Cena:


Bóg. Biblia. Mesjasz

Autor: prof Waldemar Chrostowski

Pasjonująca rozmowa Grzegorza Górnego i Rafała Tichego z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim wprowadza nas w świat Biblii i jej tajemnic oraz w samo sedno relacji chrześcijańsko-judaistycznych. Przez pryzmat drogi życiowej katolickiego kapłana. a zarazem wybitnego naukowca. uczestniczymy w wielkiej przygodzie duchowej i intelektualnej: poznajemy meandry współczesnej biblistyki. obcujemy z realiami Ziemi Świętej. zagłębiamy się w fascynujący świat biblijnego Izraela i starożytnej interpretacji Pisma Świętego oraz staramy się zrozumieć późniejsze dzieje judaizmu i chrześcijaństwa. Lektura niezbędna dla każdego. kogo naprawdę interesuje Biblia. dzieje Izraela oraz początku i natura wiary w Jezusa Chrystusa.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


Inne niebo

Autor: Katarzyna Grabowska

Podróż Julii. zapoczątkowana w ‚Magii ukrytej w kamieniu’ i kontynuowana w drugim tomie – ‚Las Potępionych’. nadal nie dobiegła końca. Życie dziewczyny jest w ciągłym niebezpieczeństwie. Wieszczba piętrzy problemy. a liczni wrogowie czekają. aby zadać ostateczny cios. Osamotniona. pozbawiona oparcia Julia nadal stara się odkryć najważniejszy sekret Burii. Czy uda się jej zdjąć klątwę nałożoną przed wiekami? Czy wreszcie nad Burią zaświeci słońce?

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 27.9audiobook bp, zdążyć przed panem bogiem mobi, sex love, człowiek koza, kąty klasa 4 sprawdzian pdf, dla twojego dobra pdf, matthew walker dlaczego śpimy, nikt się nie dowie opinie, anna kapusta, bajka z dzieciństwa, niemcewicz julian, tatuaż dzwoneczek, i że cię nie opuszczę pdf, andrzej manasterski, streszczenie lektury władca lewawu, luca vitiello…