Migawki

Migawki

Autor: Claudio Magris

Świat w migawkach. Nowa książka jednego z mistrzów europejskiej literatury

Nasza współczesność. jej wady i cnoty pod piórem włoskiego mistrza z Triestu. Przez 17 lat. od 1999 roku po 2016 Claudio Magris. wybitny prozaik. eseista. krytyk literacki i tłumacz. dokumentował codzienność. tworząc krótkie zapiski – migawki – odnośnie małych i dużych wydarzeń z życia publicznego i prywatnego. polityki. sztuki. podróży. własnych przeżyć. sposobów mówienia. ekspresji i zachowania. Z tych błyskotliwych tekstów. porównywalnych do najlepszych felietonów Umberta Eco. wyłania się mała komedia ludzka. fresk naszych nerwic i tików kreślony bez moralizowania. czasem z czułością. a czasem z ironią.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


PDF

146194: 19.7

https://woblink.com/product-publication/download/146194/pdf

:

Cena:


ISBN

9788380875692: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/servant-leadership-w-praktyce-ken-blanchard-renee-broadwell-146809u

Cena: Renee Broadwell


ISBN

9788328711495: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/nad-snieznymi-kotlami-krzysztof-koziolek-146180u

Cena:


Pomruki głuszy

Autor: Bressa Zbigniew

Rozdrobniona bieszczadzka wioska. Szumią lasy. szemrają strumyki. w źdźbłach roślin perli się rosa. nad łąkami unosi się woń siana. Życie toczy się beztrosko. czas płynie wolno. Niespodziewanie rozpętała się burza; zygzakowate błyskawice przecięły niebiosa. Obudziły się głęboko uśpione demony. Zerwał się gwałtowny wicher namiętności. nastąpił zamęt zmysłów. ciało trawiła gorączka rozkoszy.

Dotychczasowa sielanka zmieniła się w koszmar.

 

„Obława podążała jej śladem. Ścigający kłuli pikami zarośla. Na czele pogoni kroczył Archanioł. dzierżący w dłoniach rozżarzony miecz. Wódz niebiańskich zastępów ciął i siekł zarośla Pościg był tuż-tuż. Za chwilę ją dopadną! Słyszała nawoływania i trzask łamanych gałązek. Koszmar! Polują na nią?!

:

Cena:


ISBN

9788377795323: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/wspanialosc-ambersonow-booth-tartington-newton-146309u

Cena:


Easy Charm

Autor: Kristen Proby

Gabrielle Boudreaux – najmłodsza z rodzeństwa bogatej nowoorleańskiej rodziny Boudreaux – samotnie wychowuje synka i prowadzi pensjonat na rodzinnej plantacji pod Nowym Orleanem. Odniosła sukces. ma mnóstwo gości. a jednak w głębi serca czuje się samotna. Aż do dnia. kiedy w pensjonacie zjawia się kuzyn jej przyjaciółki – kontuzjowany. załamany i nieprzyzwoicie seksowny.
Rhys O’Shaughnessy jest najlepszym baseballistą w pierwszoligowej drużynie z Chicago. Sport to całe jego życie. Gdy doznaje poważnej kontuzji i ma w perspektywie sezon na ławce rezerwowych. szuka schronienia w Inn Boudreaux. Myśli tylko o jednym: zrobić wszystko. żeby odzyskać formę. Nie przewiduje. że ulegnie czarowi swojej oszałamiająco pięknej gospodyni. Jaką decyzję podejmie. kiedy ramię się wygoi i będzie mógł wróc

1: Autor

Cena: Autor


Światło anioła

Autor: Izabela Zawis

Siedemnastoletnia Megan wiedzie typowe życie współczesnej nastolatki. Mieszka wraz z matką. Jill. w małym miasteczku. Nigdy nie poznała swojego ojca. Jej życie niespodziewanie nabiera tempa. kiedy pewnego dnia w stojącym w jej pokoju lustrze zauważa przystojnego chłopaka. I choć na początku jest przekonana. że to tylko wytwór jej bujnej wyobraźni. wkrótce znajomość z Adamem. jej własnym Światłem. doprowadzi ją do poznania wielu skrywanych dotąd tajemnic dotyczących jej rodziny…

Dramatyczne wybory. przed którymi niebawem stanie. wpłyną na losy całego świata. Po czyjej stronie opowie się Megan? Co się wydarzy podczas decydującej walki? Czy uda się ocalić to. co najważniejsze?

Na tym zdjęciu byłam ja z chłopakiem ze snu. Oboje byliśmy tak roześmiani. że widać b

:

Cena:


ISBN

9788365707192: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/wypedzenie-gerty-schnirch-katerina-tuckova-147728u

Cena:katarzyna wolska, pokonać mur, nie ma kto pisać do pułkownika, gra morderstwo, rozporządzenie o ochronie danych osobowych pdf, opieka przedkoncepcyjna pdf, uwikłani tom 5 pdf, opowiadania erotyczne online, noc perseidow, oczy ciemności ebook, kubuś puchatek a.a. milne, shuttergirl, poznawcza, francuskie lato, czterotysięczniki, księga wszystkich dusz tom 3, nietypowa matka polka chomikuj…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin