Niespokojna krew

Niespokojna krew

Autor: Robert Galbraith

Gdy prywatny detektyw Cormoran Strike odwiedza w Kornwalii ciężko chorą ciotkę. kontaktuje się z nim kobieta. której matka w 1974 roku zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Strike jest zaintrygowany – nigdy nie pracował nad sprawą sprzed kilkudziesięciu lat. Mimo nikłych szans na powodzenie dopisuje zlecenie do długiej listy dochodzeń. które prowadzi ze swoją wspólniczką Robin Ellacott.

Tymczasem Robin boryka się z trudnościami w życiu prywatnym. Na dodatek zarówno ona. jak i Strike zmagają się z uczuciami. których doświadczają w łączącej ich relacji.

Badając okoliczności zaginięcia kobiety. para detektywów staje w obliczu piekielnie skomplikowanych tropów. wśród których są psychopatyczny morderca. nie zawsze godni zaufania świadkowie. a także karty tarota. Okazuje się. że nawet sprawy sprzed dekad mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 35.14


ISBN

9788364846885: Wydawnictwo

Format

13.7: https://woblink.com/ebook/projekt-zdrowie-anders-hansen-carl-johan-sundberg-29064u

Cena: Carl Johan Sundberg


ISBN

9788380627772: Wydawnictwo

Format

20.94: https://woblink.com/ebook/sztuka-zwyciestwa-wspomnienia-tworcy-nike-phil-knight-maciej-szymanski-agnieszka-horzowska-25836u

Cena:


Złączeni nienawiścią

Autor: Cora Reilly

Gianna obiecała sobie. że nigdy nie podzieli losu swojej siostry Arii. która została żoną zupełnie obcego mężczyzny. Tak nie będzie wyglądała przyszłość Gianny. choćby miała zapłacić za to własną krwią.

Matteo „Ostrze” Vitiello postanowił. że ożeni się z Gianną. kiedy tylko zobaczył ją na ślubie swojego brata Luki. Rocco Scuderi przystał na tę zachciankę i obiecał Matteo rękę swojej niepokornej córki. Jednak problem w tym. że Gianna stawia opór. deklarując. że nigdy nie wyjdzie za mąż z przymusu.

Ku zaskoczeniu wszystkich dziewczyna spełnia swoje groźby. Kilka miesięcy przed ślubem wymyka się ochroniarzom i ucieka do Europy. gdzie zaczyna nowe życie.Jednak Gianna dobrze wie. że mafia nigdy nie przestanie jej szukać. a ukrywanie się przed jej mackami jest niezwykle trudne. Szczeg

:

Cena:


W żywe oczy

Autor: JP Delaney

Nawiąż rozmowę z wyznaczonym mężczyzną.

Nie bądź za szybko bezpośrednia.

To on musi złożyć propozycję. a nie na odwrót.

Zarejestruj całą rozmowę.

Claire kłamie zawodowo. Wydaje się. że jest stworzona do roli. w którą się wcieli. Na zlecenie firmy prawniczej specjalizującej się w sprawach rozwodowych ma demaskować niewiernych mężów i dostarczać niezbite dowody ich zdrady. To ona ma dyktować reguły gry. Gdy „klientem” Claire zostaje interesujący profesor Patrick Fogler. stawka gwałtownie rośnie.

W grze gęstej od mrocznego uwodzenia. manipulacji i niedopowiedzeń role zaczynają się niebezpiecznie odwracać…

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 29.99sidney gottlieb, natura czasu i przestrzeni, mama lama, the walking dead no man’s land poradnik, marek wałkuski książki, absolwentka sj hooks, samouczek j niemieckiego, jądro ciemności opracowanie, książka plastusiowy pamiętnik, cyberpunk 2077. jedyna oficjalna książka o świecie gry cyberpunk 2077, efekt domina kulczyk, kolejne 365 dni czy laura przezyje, e ksiazka, nie mów nikomu (powieść), konrad lektura, finanse ue…