ISBN

ISBN

9788324054510: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/bilans-krzywd-dariusz-kalinski-134107u

Cena:


SZCZĘŚCIARZ

Autor: Nicholas Sparks

Logan Thibault służył w Iraku. gdzie wielokrotnie otarł się o śmierć. Podczas ćwiczeń na pustyni znalazł amulet – fotografię uśmiechniętej blondynki – który zapewnił mu nie tylko wygranie wieczornych partii pokera w koszarach. ale przede wszystkim – przeżycie wojny.

Kiedy w bezsensownym wypadku ginie jego przyjaciel. Thibault stawia sobie za cel odszukanie dziewczyny ze zdjęcia. Wyrusza na pieszą wyprawę przez kraj. za towarzysza mając jedynie wilczura Zeusa.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 32


ISBN

9788395874352: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wyscig-serca-lemiesz-katarzyna-195991u

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 730 (3/2016)

Autor: autor zbiorowy

Możesz życie swe odmienić

Największym sprzymierzeńcem wielkich duchowych tradycji Wschodu i Zachodu jest dziś nauka. przede wszystkim psychologia i badania nad mózgiem. Osiągnięcia tych dyscyplin potwierdzają trafność dawnych intuicji etycznych i wyjaśniają przyczyny skuteczności klasycznych praktyk duchowych.
Jak poznać siebie? Co utrudnia nam pracę nad sobą? I dlaczego dobry charakter jest ważniejszy niż osobowość?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 11.9psychologia zarządzania materiały, tomek na czarnym lądzie pdf, spacer aleją róż tom 4, audiobook wołoszański, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi pdf, whitney g oskarżyciel pdf, mapa polski 1795, ósme życie tom 2, infp co to, saylor steven, i nie było już nikogo audiobook, dziady cz 3 wypracowanie, bracia slater ryder pdf chomikuj, jakbyś kamień jadła pdf, zasady prawa ochrony środowiska, spencer johnson, oddawaj, socjologia edukacji pdf…