https://woblink.com/product-publication/download/146328/pdf

https://woblink.com/product-publication/download/146328/pdf

1:

:

Cena:


Wojny Bizancjum

Autor: John Haldon

Lektura obowiązkowa dla każdego miłośnika historii bizantyńskiej i średniowiecznej -„Speculum”

Doskonały przegląd militarnych działań Bizancjum – Richard Cornwell. deremilitari.org.

Cesarstwo bizantyńskie przetrwało tysiąc lat. wykazując godną uwagi wytrwałość oraz elastyczność organizacyjną i ideologiczną. Chrześcijańskie imperium wytworzyło kulturę zdolną trwać przy pacyfistycznych ideałach. legitymizując zarazem utrzymywanie nadzwyczaj sprawnej armii. To błyskotliwe kompendium prezentuje jedną z najwszechstronniejszych i najbardziej innowacyjnych armii średniowiecza. która musiała stawić czoło m.in. germańskim i słowiańskim plemionom. Persom. Arabom. Turkom osmańskim czy krzyżowcom. Taka różnorodność wrogów wymuszała elastyczność sztuki wojennej. która rozwinęła się w niezwykły sposób. Równocześnie z opisem wojen i bitew autor analizuje taktykę i wyposażenie wojsk Bizancjum. aspekty technologiczne i strategiczne. kwestie logistyki. rolę najemników.

Jak dotąd żaden autor nie pokusił się o przedstawienie przeglądu bizantyńskich wojen. Niniejsza książka. oparta na źródłach z epoki. wynikach badań naukowych i wizji lokalnej. pokazuje blaski i cienie militarnych dziejów cesarstwa. rzucając nieco więcej (i może mniej romantycznego) światła na tę niezwykle wyrafinowaną cywilizację.

Tekst wzbogacają plany bitew. mapy oraz liczne ilustracje.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


24.9

https://woblink.com/ebook/duchowe-zycie-psow-andrew-root-147087u: https://woblink.com/product-publication/download/147087/epub

:

Cena:


Otchłań

Autor: Piotr Patykiewicz

Świat zawieszony pomiędzy Niebem a Otchłanią opromienia życiodajna Łaska. Przybiera ona postać słonecznego światła. które rozprasza mrok i błogosławi wszystko. co żywe. Czasami jednak objawia się w bardziej materialnej formie Anioła.

Kiedy jeden z takich wysłanników Łaski spada z niebios. pozostawia potężną emanację mocy. Dzięki niej zamieszkujący pobliską grotę pustelnik zaczyna czynić cuda i przyciągać wiernych. Wzbudza tym zawiść i pożądanie Mistrza Zakonu. który wysyła na przeszpiegi Najdka. sierotę przygarniętego lata temu przez zakonników.

Chłopak staje się świadkiem zmagań pomiędzy światłem Łaski a demonami Otchłani. To. czego doświadcza i wiedza. jaką zdobywa. stanowią ogromne zagrożenie dla ustalonego porządku świata. Najdek

29.99: https://woblink.com/ebook/panaceum-agnieszka-sudomir-147504u

Cena:


Blogi w procesie komunikacji marketingowej

Autor: Bogdan Gregor

Publikacja dotyczy aktualnego nurtu rozważań nad problematyką komunikacji w przestrzeni hipermedialnej. Łączy w sobie wszechstronne studia teoretyczne i wyniki badań naukowych. stanowiące zasadniczą część książki. To rzetelne i merytoryczne opracowanie. w którym ciekawie i syntetycznie zaprezentowano blog jako atrakcyjny instrument interakcji z odbiorcą w wymiarze społecznym i komercyjnym. Autorzy zwrócili szczególną uwagę na dynamikę jego rozwoju. obserwowany proces ustawicznej ewolucji i potencjalne kierunki zmian. Dzięki temu publikacja staje się inspirującym źródłem wiedzy. umożliwiając Czytelnikom postrzeganie blogosfery jako przestrzeni wielowymiarowej. wielowątkowej. wymagającej przemyślanych strategii działania.

Książka ma walory zarówno p

:

Cena:władca świata, deep web film, dieta przy hashimoto książka pdf, zaklęty w smoka lektor pl chomikuj, czarna loteria tess gerritsen, klinga burzy, jestem za a nawet przeciw, zła wola, charlotte gordon, ludvik vaculik, zawód tester, jakub ćwiek topiel, healthy mama pdf, siddhartha hesse, odważne dusze pdf, lista zerty, boks książka…