1

1

:

:

Cena:


Nadzieja od nowa

Autor: autor zbiorowy

Nadzieja od nowa

Świąteczny minibook miesięcznika „Znak” powstał. by zamknąć pełen niepokojów i obaw annus horribilis. jakim był 2020 rok. rozmową o sprawach najważniejszych – przyjaźni. miłości. duchowości i nadziei.

Teksty do tego wydania wybieraliśmy w czasie rewolucji zachodzących w rozmaitych obszarach życia społecznego. Trwający wciąż Strajk Kobiet sprawił. że poczucie wspólnotowości kobiet przybrało na sile. Atmosfera solidarności obecna jest również w rozmowie z Justyną Czechowską i Julią Fiedorczuk. które opowiadają Annie Marchewce o potędze przyjaźni. podkreślając. jak ważnym doświadczeniem jest budowanie więzi między kobietami.

Ten rok był także wyjątkowy pod względem relacji. Lockdown w pewnym stopniu zweryfikował prawdę o naszych więzach z

:

Cena:


Smaki dzieciństwa

Autor: Mirosława Kątna

Wspomnienia? Dom. do którego zawsze chciało się wracać. Koleżanki i koledzy. którym nie trzeba było imponować. Szkoła. która otwierała oczy i poszerzała horyzonty. Nie. nie każdy tak zapamięta swoje dzieciństwo i młodość.

Smaki dzieciństwa to zapis prawdziwych. często dramatycznych historii młodych ludzi – krzywdzonych. zranionych lub unieszczęśliwionych przez rówieśników i dorosłych.

Książka autorstwa doświadczonej psycholożki to przyczynek do refleksji nad postawami. jakie my. dorośli. przyjmujemy wobec dzieci i młodzieży. To zachęta do zrewidowania poglądów. unikania krzywdzących – być może nieświadomych – zachowań. reakcji i gestów. To okazja do wejścia w świat młodych. zrozumienia ich potrzeb. motywacji oraz emocji.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada

Cena:


:

:

Cena:


Przygody na okręcie „Chancellor“

Autor: Juliusz Verne

“Przygody na okręcie „Chancellor“” to powieść Juliusza Verne’a. uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

Powieść ta została spisana w formie pamiętnika jednego z pasażerów statku ‚Chancellor’. płynącego z Karoliny Południowej do Wielkiej Brytanii. Statek ulega katastrofie. a rozbitkowie przeżywają wydarzenia pełne grozy.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 16.49


ISBN

9788366051072: Wydawnictwo

Format

20.3: https://woblink.com/ebook/diabelska-pulapka-john-bevere-205041u

Cena:wykłady z anestezjologii machała, jak wychować sensorycznego bystrzaka, kolekcjoner john fowles, wyrok mróz pdf, problemy rodziny, maria szamot apokalipsa, wydawnictwo aleksandria, cesar millan książki, 12 tygodni, jacek banaszkiewicz, funkcje motywowania, agnieszka strzemińska, kompetencje społeczne pdf, jezyk niemiecki mp3, na szczycie tom 3 pdf, perwersyjny bogacz, judyta woźniak, sołżenicyn archipelag gułag, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie, władysław pis romans…