Dziedziczka Cieni. Czarne Kamienie – księga 2

Dziedziczka Cieni. Czarne Kamienie – księga 2

Autor: Anne Bishop

Od stuleci Krwawi czekali na przybycie Czarownicy a wcielenia magii. ale Jaenelle. młodą dziewczynę. wybraną na mocy przepowiedni. dręczą toczące się wokół niej walki. nie wszyscy bowiem oczekują jej jako zbawczyni. Niektórzy odrzucają ją jako żywy mit lub nie chcą uwierzyć w jej istnienie. inni pragną uczynić z niej marionetkę. by wykorzystać jej moc do własnych celów. Tylko czas i miłość opiekunów Jaenelle były w stanie uleczyć jej fizyczne rany. lecz umysł. wciąż kruchy i delikatny. z trudem może ochronić ją przed koszmarnymi wspomnieniami z dzieciństwa. Nic jednak nie uchroni jej przed przeznaczeniem a a dzień rozrachunku jest coraz bliższy. Gdy powrócą wspomnienia… gdy jej magia dojrzeje. gdy będzie zmuszona pogodzić się z losem… Tego dnia mroczne

27.9: https://woblink.com/ebook/swiatlo-w-cicha-noc-krystyna-mirek-180207u

Cena:


Pogranicze wszystkiego

Autor: Bryżko-Zapór Natalia

Wyjazdy zarobkowe na Zachód – legalne i nielegalne – to codzienność mieszkańców Wołynia. Z ich punktu widzenia wymarzonym Zachodem jest Polska. tymczasem Polacy mają z Wołyniem przede wszystkim ponure skojarzenia. A przecież od tragicznych wydarzeń minęło już ponad siedemdziesiąt lat. narodziły się kolejne pokolenia i – mówiąc najzupełniej banalnie – życie toczy się dalej. Życie. o którym wiemy zdecydowanie za mało.

Natalia Bryżko-Zapór prowadzi nas więc przez Wołyń dzisiejszy i przeszły. Wołyń arian i współczesnych protestantów. Wołyń przemytników papierosów i emigrantów. Wołyń żyjący w cieniu Donbasu i krwawej historii. Wołyń urzekających krajobrazów i lasów zdewastowanych przez rabusiów bursztynu. Wołyń Ukraińców. Żydów i Polaków. Wreszcie Wołyń przedwiecznych bogów. boginek i upiorów.

„Pogranicze wszystkiego” to przewodnik po krainie położonej tuż za miedzą. na ukraińskim brzegu Bugu. żyjącej własnym życiem i poszukującej. trochę po omacku. nowej tożsamości.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9


Szepty i tajemnice Tom II

Autor: Agnieszka Janiszewska

Paryż. Warszawa i majątek ziemiański Zaborów to w dalszym ciągu miejsca. w których żyją kolejne pokolenia rodziny Matzerów. Dzieci dorastają. rodzą się wnuki. Najbliższych Basi i Alicji nie oszczędza choroba ani śmierć. a dwie bliskie sobie siostry wciąż dzieli nie tylko geograficzna odległość. ale i narastające z czasem pretensje i nieporozumienia. Drugi tom powieści prowadzi czytelnika aż do pierwszych lat powojennych. w których ani majątek. ani dawne nieporozumienia nie mają już większego znaczenia. ponieważ liczą się jedynie bliscy sercu ludzie.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 33


Wielki Ogarniacz Życia

Autor: Pani Bukowa

Nie chodzę na fitness. nie jem jarmużu. nie przesiaduję z ajfonem w popularnych kawiarniach popijając latte macchiato. ani nie biegam (Boże broń!). A mimo to żyję i mam się dobrze. Szokujące. wiem. 

Ta książka pokaże wam. jak być szczęśliwym nie robiąc niczego. co się powinno.

Pani Bukowa – kobieta. której nieudolne próby ogarnięcia życia śledzi na facebooku już niemal pół miliona osób. Mówi otwarcie to. co myślą wszyscy. Lubi jedzenie i internety. I wino. I leżeć sobie.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 22.99


ISBN

9788375156911: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/mleko-i-miod-milk-and-honey-rupi-kaur-28368u

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788324048700: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/sprzedawca-marzen-richard-paul-evans-124321u

Cena:


Blizna

Autor: Auður Ava Ólafsdóttir

Urzekająco przewrotna islandzka opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca na świecie.

„Czy świat za mną zatęskni? Nie. Czy świat beze mnie będzie uboższy? Nie. Czy świat da sobie radę beze mnie? Tak. Czy świat jest lepszy teraz. kiedy ja się na nim zjawiłem? Nie. Co zrobiłem. aby go poprawić? Nic”.

Jonas Ebeneser zbliża się do pięćdziesiątki. jest po rozwodzie. wyremontował już pięć kuchni. położył kafelki w siedmiu łazienkach. ale nie potrafi ułożyć sobie życia. Postanowił więc ułożyć sobie śmierć. Pakuje do walizki wiertarkę i wyjeżdża do niewielkiego hotelu Silence gdzieś w kraju jeszcze niedawno ogarniętym wojną. 

Uhonorowana Nagrodą Rady Nordyckiej i Islandzką Nagrodą Literacką „Blizna” opowiada o życiu. które straciło cel. To porywający i pełen błysko

:

Cena:polskie sądownictwo, przepisy od baletnicy, spróbujmy jeszcze raz linde pdf, szydełko dla początkujących, paradoks czasu zimbardo, wielka czwórka książka, angielski czasy pdf, złamanie przezkrętarzowe kości udowej rehabilitacja chomikuj, ebook online za darmo, legionista rzymski kolorowanka, polak nienażarty, klimek i klementynka, leszek kwieciński, anna dembowska, narzędzia marketingu terytorialnego, nędznicy victor hugo, audiobook felix net i nika, synowie i kochankowie, toast na progu…