Chloe

Chloe

Autor: Sarah Brianne

Trzeci tom bestsellerowej serii „Made Men”!

Chloe już praktycznie nie pamięta dawnego życia. Życia sprzed „blizny”. Nie pamięta też. jak wygląda dzień bez strachu. Ale przecież to. co jej się przytrafiło. było wypadkiem. Dlaczego więc nawiedzają ją koszmary. w których ktoś wyrządza jej krzywdę? Ktoś. kogo w myślach nazywa Diabłem.

Chloe ma na twarzy bliznę. Z tego powodu w szkole mówią na nią „dziwadło”. Ponadto właśnie ta skaza przykuwa uwagę pewnego bardzo niebezpiecznego człowieka. którego później Chloe nazwie Boogiemanem. Przeraża ją prawie tak samo jak Diabeł.

W jej życiu pojawia się ktoś jeszcze – Amo. Temu chłopakowi z kolei dziewczyna nada przydomek Bestia. Dwóch mężczyzn będzie chciało ją ocalić. Z jednej strony Bestia – młody mafioso – z drugiej Boogieman

:

Cena:


Pokazucha

Autor: Budzisz Stasia

INNA GRUZJA. Merabi ma 36 lat. pracuje w firmie ubezpieczeniowej. ma trzy siostry – i uwiera go Gruzja. Mówi: – Budujemy szklane domy. robimy euroremont. ale zaraz spod spodu wychodzi grzyb. bo nie ocieplimy ścian. a zimą nie włączymy kaloryfera. bo nas na to nie stać. Ale chcemy być nowocześni. więc kupujemy to. co kojarzy nam się z Zachodem. Z klatek – brudnych i śmierdzących. bez światła i z przeciągami. bo z jakichś powodów od zawsze buduje się je bez szyb – wchodzisz w świat jak z Dynastii: złoto. szezlongi i kominki. w których nikt nie pali. bo są tylko na pokaz.

Na pokaz w Gruzji są też zmiany. Mimo ustawy antydyskryminacyjnej i równości płci wpisanej w konstytucję. kobieta na stanowisku to wciąż rzadkość. a osoba transpłciowa może zostać pobita na ulicy – i nikt jej nie pomoże.

Stasia Bud

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 44.99


ISBN

9788363860301: Wydawnictwo

Format

99: https://woblink.com/ebook/cialo-kobiety-madrosc-kobiety-christiane-northrup-187411u

Cena:


ISBN

9788379851539: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/upadek-michael-connelly-17458u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/187686/epub

1:

:

Cena:chmielarz osiedle marzeń, królestwo popiołów sarah j maas pdf, słowacki anhelli, książki laila shukri, fabrykantki aniołków, rzeka miłosza, książki auschwitz, ks pawlukiewicz książki, warren buffett książka, dialogi platona pdf, kwiat paproci tom 4, blade runner czy androidy marzą o elektrycznych owcach, dziewczyna która igrała z ogniem pdf, matematyka 3 gimnazjum pdf, książki o zarządzaniu zespołem, stulecie winnych ci którzy walczyli, zakazany mężczyzna pdf, mróz autor, bogdan wałęsa, nawyk samodyscypliny, virion audiobook, marcin ciszewski audiobook…