Porzuć swój strach

Porzuć swój strach

Autor: Robert Małecki

Marek Bener. dziennikarz i właściciel lokalnego tygodnika. podejmuje się odnalezienia zaginionej maturzystki. Znużony sierpniowym upałem odkrywa kolejne tajemnice rodziny Żelaznych. a im więcej wie. tym trudniej rozwikłać mu prostą z pozoru zagadkę. Przeżyje jednak wstrząs. kiedy okaże się. że dziewczyna może mieć coś. co przed laty należało do jego zaginionej żony. Nowy trop przeczołga go przez podziemia hazardu i zmusi do spojrzenia w przeszłość. To w jej cieniu kryją się najgorsze koszmary. Pytanie tylko. czy porzuci swój strach i znajdzie w sobie dość siły. by się z nimi zmierzyć.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 16.45


Neuroerotyka

Autor: Jerzy Vetulani

Dlaczego miłość nie istnieje?

Jaki wpływ na płeć dziecka ma… mydło?

Dlaczego każde z nas powinno spełnić swój ewolucyjny obowiązek?

Kiedy najlepiej zacząć się interesować seksem?

Dlaczego mężczyźni są bardziej skłonni do zdrad. a kobiety bywają wybredne?

Inicjacja seksualna. Poligamia. Antykoncepcja i chemia zakochania. Seks starców. Fantazje i fetysze. Pornografia. O tym wszystkim w najnowszej i niestety ostatniej swojej książce rozmawiał z Marią Mazurek profesor Jerzy Vetulani. Jest zabawna i mądra. zaskakująca jak sam autor. I niedokończona. Przerwana w pół zdania przez jego tragiczną śmierć.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 17.99


Najgorsze dopiero nadejdzie

Autor: Robert Małecki

Mistrzowska intryga. Charyzmatyczny i bezkompromisowy bohater. Polski kryminał w najlepszym wydaniu.

Zgliszcza spalonego domu kryją w sobie ponurą tajemnicę. Marek Bener ma przed sobą ostatnie dziennikarskie zadanie. Nie wie jednak. że to początek kryminalnej gry. w którą zostaje uwikłany. Przeszłość daje o sobie znać. gdy okazuje się. że ofiarą pożaru jest dawny przyjaciel Benera. który przed laty uwiódł mu narzeczoną. Najgorsze dopiero nadejdzie. Wkrótce kobieta również znika bez śladu. Dziennikarz nie przypuszcza nawet. że z pozoru zwykły dzień przerodzi się w walkę o życie. Czy Marek Bener wygra wyścig z czasem?

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 16.45


ISBN

9788380535398: Wydawnictwo

Format

15.5: https://woblink.com/ebook/zakrety-losu-tom-2-braterstwo-krwi-agnieszka-lingas-loniewska-142140u

Cena:ochęduszko koła zębate pdf, zapomnij ze istnialem pdf, marie benedict, 80 dni dookoła świata pdf, bogusz mikuła, john bradshaw, badania mieszane, ludzie bezdomni wypracowanie, bez ograniczeń, ps wciaz cie kocham jenny han pdf chomikuj, opowieści buddyjskie, metoda vojty pdf, dziubek choroby zakaźne, mórz, wolfenstein 2 misje poboczne, maria kaczmarek, lucy hawking robert hawking, ibuk libr, kontratyp audiobook…