Zaginiona

Zaginiona

Autor: Harlan Coben

Ciężko jest oprzeć się dawnej kochance. Dowiaduje się o tym Myron Bolitar. kiedy nad ranem odbiera telefon i słyszy słowa: Przyjedź do Paryża. Ale czy obietnica namiętnego weekendu jest bezinteresowna. skoro Terese jest podejrzewana o zamordowanie byłego męża? I do nikogo oprócz Myrona nie może zwrócić się o pomoc?

Sprawa wygląda beznadziejnie i Myron nie zamierza jej prowadzić. Przypadkowo trafia jednak na dowód. który sprawia. że zaczyna patrzeć na nią w zupełnie inny sposób. Wkrótce wychodzi na jaw. że Terese skrywa sekret. którego ujawnienie może zmienić życie ich dwojga na zawsze.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 36


Zabójczy kusiciel (t.4)

Autor: Kristen Ashley

Jules Lawler angażuje się w pomoc potrzebującym. Jako pracownica opieki społecznej pilnuje dzieci z ulicy. by nie stoczyły się na dno. W Denver. w którym aż roi się od dilerów narkotyków i drobnych złodziejaszków. nie może narzekać na brak podopiecznych.

Vance Crowe jest jednym z najbardziej cenionych członków zespołu detektywistycznego Nightingale Investigations. Seksowny jak diabli. rdzenny Amerykanin. którego znakiem rozpoznawczym są muskularny tors i zawadiacki uśmieszek. cieszy się nieustającym zainteresowaniem płci przeciwnej.

Jules ma na pieńku z bossami przestępczego półświatka. ale Vance stawia sobie za punkt honoru. żeby nie spotkało jej nic złego – zwłaszcza że dzieciaki. z którymi Jules pracuje. przypominają Vance’owi jego własne dzieciństwo. I choć dziewczyna potrafi

34.9: https://woblink.com/ebook/legion-niesmiertelnych-tom-3-swiat-postepu-b-v-larson-202816u

Cena:


1

:

:

Cena:


:

:

Cena:grzech gordian melissa darwood pdf, silent hill 2 poradnik, jak rowery mogą uratować świat, książka kicia kocia, krolowa poludnia, zapach aniołów, zarna niebios, anna adamus biografia, netflix kody chomikuj, amerykański król pdf, elena ferrante książki, podstawy marketingu, fizjologia człowieka konturka pdf, dodaj mi skrzydeł, łowca cieni, fulla horak pdf, pejzaż z aniołem, stulecie winnych tom 1, severski nieśmiertelni, na tropach smętka pdf…