Diamentowa cisza. Tajemnice. Tom 3

Diamentowa cisza. Tajemnice. Tom 3

Autor: Sophie Davis

Raven z przerażeniem odkrywa. że rozwiązanie tajemnicy zniknięcia Lark miała cały czas pod nosem. Dziewczyny łączy więcej. niż jest gotowa przyznać. a pomocny sąsiad wcale nie jest kimś. komu można ufać.

Kiedy nowe fakty wychodzą na jaw. Raven musi połączyć wszystkie wskazówki. bo w grę wchodzi nie tylko jej bezpieczeństwo. ale i życie. Stawka w tej grze właśnie znacznie wzrosła.

Czy tajemnicza Lark ma w zanadrzu więcej sekretów. niż Raven jest w stanie udźwignąć? Czyją krwią spływa najpiękniejszy z diamentów rodziny Kingsleyów?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 24.9


ISBN

9788382260618: Wydawnictwo

Format

8.49: https://woblink.com/ebook/podwojny-czlowiek-boleslaw-prus-197751u

Cena:


ISBN

9788382260649: Wydawnictwo

Format

4.49: https://woblink.com/ebook/milknace-glosy-boleslaw-prus-197790u

Cena:


ISBN

9788382152548: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/kim-bylbym-bez-ciebie-guillaume-musso-202131u

Cena:


ISBN

9788363838348: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/elk-spacerownik-po-miescie-niezwyklym-michal-olszewski-rafal-zytyniec-201329u

Cena: dr Rafał Żytyniec


Era Zero. Ego

Autor: Olszańska-Rozbicka Michalina

Spika jest lekko zbuntowaną. za to silnie rozczarowaną życiem nastolatką. Podczas nudnej klasówki dostaje dziwnego ataku. w wyniku którego przenosi się do tytułowej Ery Zero. To miejsce w przyszłości Ziemi. gdzie cywilizacja ludzka wyewoluowała w wyższe byty. zniknęły wszelkie konflikty. podziały. panuje pokój i harmonia. Dziewczyna musi przejść kolejne próby by stać się pełnoprawną obywatelką Ery Zero. Czy jednak rzeczywiście wszystko jest tu tak idealne? Jakie prawdy o tym świecie odkryje Spika? A jakie o sobie? Zwariowana mieszanka powieści fantastycznej. młodzieżowej i psychologicznej. gdzie Ferdydurke spotyka Monty Pythonów w Las Vegas Parano.

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 34.9


Cud w Meksyku – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Orina jest piękna.ognistą i pełna mocy dziewczyną o korzeniach angielsko- amerykańskich. Jej matka Angielka pochodziła z bardzo dobrego domu i gdy zakochała się w Amerykaninie było to nie do zaakceptowania dla jej rodziców. Miłość okazała się jednak silniejsza. Maureli. matka Oriny. wyjechała do Ameryki. gdzie jej mąż. ciężką praca i determinacją osiąga niebywały sukces finansowy. Na świecie pojawia się Orina. Niestety rodzinną sielankę przerywa śmierć matki Oriny. Ojciec pozostaje sam z córką i za namową swojego angielskiego teścia wysyła Orinę na wychowanie i edukacje do Anglii. Ta po powrocie do Ameryki jest już zupełnie inną dziewczyną- piękną i niebywale mądrą. W wyniku wypadku ojciec Oriny również umiera. świat jej wali się do stóp. Wychodzi jednak

:

Cena:kolko sie panu urwało, melissa darwood gordian pdf, tomasz bonek, audiobbok, logika talmudu pdf, artur zygmuntowicz, humor ze szkolnych zeszytów, słowo do ciebie, wszystkie ziarna piasku, grzeszny doktor whitney g pdf, playboy za sterami vi keeland penelope ward, znachor online, murakami, literatura piękna klasyka, ale z naszymi umarłymi, lichwiarz z dozywocia fredry…