7 dni w siódmym niebie

7 dni w siódmym niebie

Autor: Auler Żaneta

Amerykański sen – prawdy i mity. Przez cały tydzień podróżujemy po wybranych częściach Stanów Zjednoczonych Ameryki. a każdy dzień tej przygody jest poświęcony innej atrakcji turystycznej. Oglądamy m.in. Los Angeles. Nowy Jork. Las Vegas i parki narodowe – Wielki Kanion czy Dolinę Śmierci. Zwiedzaniu towarzyszy opowieść o Ameryce i Amerykanach: diecie. kulturze samochodowej. życiu na kredyt. amerykańskiej mentalności. problemie strzelanin i łatwości dostępu do broni palnej. Autorka. która od kilku lat mieszka w USA. dzieli się refleksjami na temat kraju i jego mieszkańców. opowiada o swoim życiu codziennym. a jednocześnie pokazuje. na co warto zwrócić uwagę w czasie pobytu. Siedem dni w siódmym niebie to świetna lektura zarówno dla osób planujących wyjazd do USA. jak i dla

:

Cena:


Prawda i kłamstwa

Autor: Caroline Mitchell

Poznajcie Amy Winter: komisarz policji i… córkę seryjnych morderców.

Amy pragnie pójść w ślady swego przybranego ojca. szanowanego policjanta. Jednak pewnego dnia otrzymuje list od siedzącej w celi więziennej Lillian Grimes. seryjnej morderczyni. List ten całkowicie zmieni życie Amy.

Lillian Grimes jest czystym złem. Psychopatyczną kryminalistką. I – niestety – biologiczną matką Amy. Teraz kobieta gotowa jest podać miejsca pochówku trzech spośród swoich ofiar – ale tylko wówczas. gdy Amy zagra w jej grę.

Podczas gdy koledzy detektywi gorączkowo szukają młodziutkiej dziewczyny porwanej przez nieznanego sprawcę. Amy musi stawić czoła własnej mrocznej przeszłości. Nawiedzana niewyraźnymi wspomnieniami siostry. która poświęciła życie. by ją ocalić. staje do wyścigu z czasem. chcąc odkryć zaginione zwłoki. Oraz ocalić porwaną dziewczynkę. rówieśnicę zmarłej siostry…

„Dzięki policyjnemu doświadczeniu Caroline Mitchell jest pisarką. która wie. jak zawiązać intrygę. stworzyć postaci i – co najważniejsze – przekazać emocje w każdym z thrillerów. które pisze”

‚My Weekly’

„Wstrząsająca. mrożąca krew w żyłach i naprawdę straszna. Szczerze polecam tę niezwykłą powieść Caroline Mitchell”.

Patricia Gibney. autorka cyklu powieści o inspektor Lottie Parker

„Ta książka ma w sobie wszystko – dokładne opisy policyjnych procedur wraz z odpowiednim napięciem. tempem i fascynującą fabułą. lecz została także wzbogacona o element psychologiczny. Urzekła mnie od pierwszego zdania”.

Angela Marsons. autorka powieści o detektyw Kim Stone

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


ISBN

9788379458042: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/talizmany-dominik-w-rettinger-178332u

Cena:


Mój raz na zawsze książę

Autor: Caroline Linden

Sophie Campbell postanowiła zostać panią swojego losu. Utrzymuje się z gry w karty. do czego ma nadzwyczajny talent. ale nigdy nie gra o sumy. na których stratę nie mogłaby sobie pozwolić. Jednak kiedy książę Ware proponuje skandaliczną stawkę w grze. nie potrafi odmówić. Jeśli wygra. dostanie pięć tysięcy funtów – dość. by mieć niezależność do końca życia.

Jack Lindeville. książę Ware. wmawia sobie. że przyszedł do klubu Vega tylko po to. by uchronić swego lekkomyślnego brata przed utratą fortuny. ale doskonale wie. że to nieprawda. Nie może oderwać oczu od Sophie i aby ją zdobyć. łamie swoją żelazną zasadę unikania hazardu. Jeśli wygra. chce dostać ją – na tydzień.

Tydzień spędzony z Jackiem może zrujnować resztki reputacji. jakie Sophie jeszcze z

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 29.9szturm na dun tynne misje poboczne, co wciąga twoje dziecko, jomswiking, najlepsze reportaze, suworow lodołamacz, podglądaczka, niezbity dowód, czytanie tekstu online za darmo, witold płowiec, maksymilian bogumił, jak rozmawiać z kotem, aleksiejewicz, ksiazki podroznicze, chrzest ognia mobi, oskar i róża, neurodydaktyka marzena żylińska, www.oddk.pl, pora umierać drozda, najmroczniejszy sekret pdf…