Opowieści pokładowe

Opowieści pokładowe

Autor: Teresa Grzywocz

To wszystko przychodzi nam do głowy. kiedy pada słowo „stewardesa”.

Poznajmy codzienną rzeczywistość tego zawodu – zajrzyjmy za zasłonkę z napisem „Staff only”. Teresa Grzywocz pracowała w największych liniach lotniczych. miała okazję poznać również trasy czarterowe i linie lowcostowe. Po latach – przesiadła się na menedżerskie jety. Pracę stewardesy poznała więc od podszewki.

Piloci. pasażerowie. koledzy z personelu pokładowego – galeria postaci latających wysoko. choć nie zawsze z anielskimi skrzydłami u ramion. Niecodzienne sytuacje. celebryci. zwierzęta na pokładzie i różnice kulturowe. które w sytuacji stresowej nie zawsze dadzą się zamieść pod samolotowy dywanik.

Jeśli marzysz o lataniu – to książka dla ciebie. Marzenia. które dadzą się zrealizować. ale też koszty. wyrzeczenia i przyziemność lotów na wysokościach. Lepiej zapnij pasy.
Jeśli ciśnienie w kabinie gwałtownie spadnie. maski opadną automatycznie. Każdemu.


Jesteśmy już na pasie startowym. Czekamy tylko na ciebie.
My zawsze czekamy na VIP-ów.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 24.99


ISBN

9788366278615: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-singielki-malgorzata-mroczkowska-152032u

Cena:


Przed ślubem

Autor: autor zbiorowy

Czym jest miłość? Co robić. by ją odnaleźć? Jak rozwijać relację. aby stworzyć szczęśliwy związek na całe życie? Na co można sobie pozwolić w sferze seksualnej? Jak zrozumieć „drugą połówkę”? Jak zadbać o to. by po latach nasza miłość nie osłabła? – między innymi na takie pytania próbują odpowiedzieć goście spotkań organizowanych przez ASK Soli Deo – małżeństwa. psychologowie. księża. doradcy rodzinni. a także gwiazdy z pierwszych stron gazet.

Nie chcemy Cię zwodzić. Czytelniku. Po przeczytaniu tej książki nie staniesz się nagle najwybitniejszym specjalistą od tematyki miłości. nie znajdziesz tu też uniwersalnych recept na każdą sytuację. jaka może Cię spotkać w związku. Liczymy jednak. że pewne rady i wskazówki skłonią Cię do refleksji. do pracy nad sobą i związkiem oraz pomogą w wygrywaniu pięknej miłości na całe życie. Czego Ci zresztą z całego serca życzymy!

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Lemingi

Autor: Jerzy A. Krakowski

Lemingi. Młodzi. wykształceni i z wielkich ośrodków to zbiór 40 zabawnych. skłaniających do refleksji opowiadań z życia młodych pracowników korporacji. Karykaturalne przedstawienie ich poglądów. przyzwyczajeń i niepokojów. Książka stanowi kontynuację treści z facebookowego profilu o tej samej nazwie. Bogato ilustrowana. „Wreszcie powstało coś o nas i dla nas. Z pewnością jest to przełomowa książka. która przynajmniej o jeden krok przybliży nas do Europy. Bardzo się cieszę. że wreszcie wiem. co należy myśleć.” Alex. 21 lat „Młodzi. wykształceni i z wielkich ośrodków od lat prowadzą działalność edukacyjną na fejsiku. to bardzo ważne. że książka w odważny sposób podejmuje te same. najważniejsze dla tego kraju tematy: nietolerancję. problem polskiego fashysmu i próby cywilizacyjnego dogonienia Europy. przy okazji promując pozytywny i nowoczesny styl życia. Dyskurs najwyższej próby.” Fabian. 29 lat „Potężny cios prosto w wąsatą gębę opresywnego polskiego patriarchatu. Odważne dekonstrukcje i śmiałe. niepoprawne dyskusje. Wiem już. jak powinien wyglądać nowoczesny patriotyzm. za co się wstydzić i co zrobić. żeby zasłużyć na miano prawdziwej Europejki. Dziękuję.” Maryna. 25 lat „Nareszcie pojawia się książka o nas – młodych i wykształconych pracownikach korpo. Tysiącami przybywamy z małych ośrodków. aby po ukończeniu zaocznej wiedzy o Czukczach. rozpocząć karierę w korpo i polepszać wyniki naszych pracodawców. Mówią o nas pogardliwie „słoiki”. czy „lemingi”. ale to przecież my stanowimy sushi tej ziemi.” Jagoda. 26 lat

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Metodologia dei tradimenti delle Donne

Autor: Grzegorz Kubik

Traduzione

Le ricerche scientifiche confermano che la fedeltà in una relazione è riconosciuta come una delle caratteristiche più importanti della nostra “seconda metà”. Uno dei grandi traumi che possono verificarsi in una relazione con un’altra persona è la scoperta della sua infedeltà. I tempi moderni significativamente sono diversi rispetto ai tempi dei nostri padri. Oggigiorno grondano nudità e sesso. che erompono dagli schermi televisivi e dai computer. così come dagli spot pubblicitari. dai video musicali e dai giornali. E’ impressionante questo stato di cose nei rapporti uomo-donna. Oggi il tradimento è un dramma. il dramma per la persona che scopre. quasi per caso. che per tantissimi anni è stata illusa e ingannata. In una relazione che dura da lungo tempo ci si abitua al nostro part

20: https://woblink.com/ebook/how-to-regain-the-girl-in-your-life-from-a-z-step-by-step-grzegorz-kubik-148257u

Cena:


Słownik języków zwierzęcych

Autor: Heidi Sopinka

Ivory Frame. buntowniczka pochodząca z bogatej rodziny mieszkającej w północnej Anglii. ucieka do Paryża okresu międzywojnia. Pochłania ją tam sztuka i przyjaźń z grupą błyskotliwych surrealistów oraz wielka miłość do żonatego rosyjskiego malarza. Rozdarta między ogromnym uczuciem a własnymi ambicjami artystycznymi decyduje się na ucieczkę z ogarniętej drugą wojną światową Europy. zostawiając wszystko. co najważniejsze.

Obecnie ponad dziewięćdziesięcioletnia Ivory pracuje nad swoim ostatnim największym dziełem – które rozpoczęła jeszcze w Paryżu – kompendium wiedzy o językach zwierzęcych. które rejestrowała między innymi na skutej lodem północy. Pomaga jej w tym bystry naukowiec. Skeet.

Kobieta niespodziewanie otrzymuje wiadomość. z której dowiaduje się. że ma wnuczkę. mimo że nigdy się nie wyszła za mąż. nie miała rodziny. ani dziecka.

Zmysłowa i emocjonalna opowieść o sile ducha i ciała. o pożądaniu i nieodwracalnej stracie. snuta niekonwencjonalnie. lirycznie i z pasją.

– Anna Thomasson. autorka A Curious Friendship

Heidi Sopinka pracowała w kuchni polowej w Jukonie. pisała reportaże podróżnicze z Azji Południowo-Wschodniej. pilotowała helikopter. była felietonistką „The Globe and Mail”. Za swoją twórczość otrzymała państwową nagrodę prasową.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/151875/pdf

1:

:

Cena:return to castle wolfenstein poradnik, piątkowska renata, kobiety seks, scenariusz przedstawienia profilaktycznego na wesoło, detektyw pingwin, męskie fantazje klaus theweleit, stefania horak, stulecie winnych książka, sennik ciem i motyli, dobra administracja, kundera nieśmiertelność, ebook english, trzech panów w łódce, niemiecki słówka pdf, psychologia wychowawcza pdf, tadeusz ross monika ross, historia bez cenzury 3, marek siemek, ekshibicjonista co to…