Przywódca. Biały Dom. Tom 2

Przywódca. Biały Dom. Tom 2

Autor: Katy Evans

Czy Charlotte i Matthew mają szansę naprawdę być razem?

Charlotte dokonała wyboru. Usunie się w cień i pozwoli. aby Matthew w końcu rozwinął skrzydła jako nowy prezydent USA. Jednak kobieta nie wie. że bez niej u boku Matt nie czuje się szczęśliwy.

Kiedy ta dwójka ponownie się spotka. okaże się. że między nimi nic się nie zmieniło. Pożądanie. pasja wszystko to. co ich połączyło. nadal rozgrzewa ich serca. Jednak tym razem Matthew nie zamierza się kryć. Teraz zrobi wszystko. żeby Charlotte stała u jego boku. jako prawowita pierwsza dama.

Czy Charlotte zdecyduje się na życie w blasku fleszy. na plotki i spekulacje? Czy jednak będzie wolała pozostać w cieniu. tam gdzie oczy ciekawskich ludzi nigdy jej nie znajdą?

__

‚Ta część jest dokładnie taka. jak chciał

39: https://woblink.com/ebook/dzienniki-1939-45-tom-6-michal-romer-143959u

Cena:


1

:

:

Cena:


TA DRUGA

Autor: Michelle Frances

Carrie sporo poświęciła. by znaleźć się na szczycie. Teraz. kiedy ma czterdzieści lat. jest uznaną producentką telewizyjną. ma za męża odnoszącego sukcesy scenarzystę. a czas dzieli między dwa piękne domy. Odchodząc na urlop macierzyński. jest pełna obaw – nie wierzy. że uda jej się znaleźć godną następczynię. która będzie w stanie podołać jej dotychczasowym obowiązkom.

Ale Emma jest inteligentna. zdeterminowana i drobiazgowa. Dokładnie taka. jak Carrie. A skrupulatność. z jaką Emma we wszystkim naśladuje swoją mentorkę. jest wręcz… przerażająca.

Otoczenie Carrie. z jej mężem na czele. już zaakceptowało jej młodą. pełną wigoru zastępczynię. ale świeżo upieczona matka zastanawia się. czy przypadkiem nie zatrudniła psychopatki…

 

Nielojalność. kłamstwa.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


ISBN

9788381320825: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/odzyskaj-rownowage-hormonalna-wojciech-lygas-ulrika-davidsson-mia-lundin-145661u

Cena: Mia Lundin


Noah po prostu jest

Autor: James Green Simon

Biedny Noah! Jego ojciec zniknął wiele lat temu. matka występuje na scenie jako imitatorka Beyoncé. wprawiając go w zażenowanie. a jego ukochana babcia nie jest już sobą. Ma tylko jednego przyjaciela. Harry’ego. a szkoła to… no cóż. szkoła to czyste piekło. Dlaczego Noah nie może być normalny jak wszyscy w szkole? Może gdyby nawiązał z kimś romantyczny związek – na przykład z Sophie. która jest idealna i cudowna – byłby kimś? Ale plany Noah biorą w łeb. gdy podczas jednej z imprez całuje się z Harrym. No cóż… każdemu może się zdarzyć. ale czy to oznacza. że Noah jest gejem? A może to był zwykły przyjacielski pocałunek? W sumie. to przede wszystkim Harry całował Noah. a nie Noah Harrego. więc się nie liczy. prawda?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena:


X. Y. Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy

Autor: Dermot Turing

Turing wydobywa na światło dzienne niezwykłą historię zmagań intelektualnych. odwagi i koleżeństwa. Czyta się ją niczym trzymającą w napięciu powieść szpiegowską – Joanne Baker. „Nature”

Gdy pod koniec 1932 r. oficer francuskiego wywiadu fotografował w łazience belgijskiego hotelu wykradzione instrukcje Enigmy. nie wiedział. że już kilka tygodni później polscy matematycy będą odczytywali tajne depesze III Rzeszy. I że położą fundament pod przyszłą działalność ośrodka Bletchley Park oraz oznaczoną kryptonimem „X. Y. Z” współpracę Francji. Wielkiej Brytanii i Polski.

X. Y. Z pokazuje. jak wywiady państw alianckich współdziałały przy złamaniu szyfrów Enigmy. jak pod nosem Niemców polscy kryptoanalitycy kontynuowali swą pracę na terenach kontrolowanych przez rząd Vichy. a potem w Wielkiej Brytanii. i jak później wspierali tajne służby Jego Królewskiej Mości. przyglądając się pierwszym krokom Związku Radzieckiego w zimnej wojnie.

Ludzie tworzący X. Y. Z byli oryginałami i ekscentrykami. którzy dostali się w potężne tryby historii. Oto opowieść o nich.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


ISBN

9788380323216: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/strzal-zielonego-pioruna-krystyna-zalewska-143666u

Cena:


Kraina Wiecznych Jezior

Autor: Andrzej Gręziak

Aniela z Dominikiem wbrew chęciom jadą z rodzicami pod namiot. W domu zostawiają konsolę. gry. wakacyjne plany i… dobre humory. Bo co może spotkać dziesięciolatka i jego dwunastoletnią siostrę na niezbyt rozrywkowym kempingu wśród kompletnej ciszy mazurskich lasów? Walcząc z nudą. młodzi poszukiwacze przygód nie spodziewają się. jakie tajemnice skrywa to nadjeziorne królestwo. Ani tego. że być może nie trafili do niego przypadkiem…

Dominik nie mógł się wygodnie ułożyć w swoim śpiworze. Poza tym karimata była ułożona trochę na ukos. W nogach leżał plecak z jakże niezbędnymi przyrządami. takimi jak apteczka. dodatkowe koce i – znając mamę – pewnie nawet mała gaśnica o mocy wozu strażackiego. Nagle dostał poduszką w plecy. Cios nadszedł od strony An

22: https://woblink.com/ebook/pamietnik-jadzi-czyli-wakacje-u-baby-jagi-dominika-tabernacka-145647u

Cena:wirtualna organizacja, felix, net i nika oraz nadprogramowe historie, józef opara, podstawy biochemii pdf, bez ograniczeń, nieboszczyk wędrowny, zgodnie z planem lee child, jak mówić żeby dzieci nas słuchały ebook, złączeni obowiązkiem pdf doci, sprawa honoru książka, minecraft malowanka, łzy tess pdf, les arts, tajemnica noelle, świat mego ducha i wizje przyszłości, antykruchość książka…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin