Będziemy sądzeni z miłości. Zły duch jest niczym wobec Miłosierdzia Bożego

Będziemy sądzeni z miłości. Zły duch jest niczym wobec Miłosierdzia Bożego

Autor: Gabriele Amorth

W jaki sposób możemy bronić się przed utratą miłości?

Jak nie pozwolić zwieść się demonowi?

Ojciec Gabriele Amorth. oficjalny egzorcysta Watykanu. przez wiele lat stawał twarzą w twarz z demonem i jego podstępnymi działaniami. W swojej najnowszej książce przekonuje. że od zawsze podstawowym celem szatana było pozbawienie człowieka najcenniejszego Bożego daru – miłości. Amorth bezwzględnie odziera nas ze złudzeń. pokazuje jak Zły przebiegle walczy o zerwanie każdej więzi miłości. która łączy nas ze Stwórcą. Uświadamia czym jest okultyzm. opętanie. co w naszym życiu mogą zrobić bluźnierstwa i przekleństwa. ale przede wszystkim mocno i stanowczo przypomina nam o tym. że będziemy sądzeni z miłości. I przez Miłość.

o. Gabriele Amorth oficjalny egzorcysta Watykanu. założyciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. autor wielu publikacji. m. in. Atak złego. Egzorcysta Watykanu. Z Jezusem pokonać złego ducha.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 23.9


Echa dawnej Warszawy. Żydowska Warszawa

Autor: Praca Zbiorowa

Wszyscy wiedzą. że istniała. ale reszta informacji jest dość zawiła i tajemnicza. Chodzi o legendarną Dzielnicę Północą. miasto w mieście. które było zamieszkiwane przez warszawiaków żydowskiego pochodzenia. W tej książce spróbujemy odsłonić tę tajemnicę. jak wyglądało w tym miejscu życie codziennie. jakie były sklepy. szkoły. urzędy. Gdzie chodziło się skraść dziewczynie pocałunek. gdzie się upijano. lano w mordę. czy modlono.

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Cena: 41.5


Dziewczynka w czerwonym płaszczyku

Autor: Roma Ligocka

Najgłośniejsza książka Romy Ligockiej

Impulsem do napisania tej tak dobrze odebranej przez czytelników książki. była postać dziewczynki w czerwonym płaszczyku z filmu ‚Lista Schindlera’. w której Roma Ligocka rozpoznała samą siebie. Z perspektywy dziecka opisała wszystkie bolesne doświadczenia. o których tak bardzo stała się zapomnieć: dzieciństwo spędzone w getcie. strach. upokorzenie. śmierć bliskich. Poznamy również jej powojenne losy: zabawy w towarzystwie kuzyna – Romana Polańskiego i przyjaciela – Ryszarda Horowitza. przelotna fascynacja komunizmem. świat cyganerii artystycznej Krakowa. przyjaźń z Piotrem Skrzyneckim. liczne romanse. a wreszcie emigracja i kariera w show businessie.

Ujawnia też długie zmagania z depresją. będącą rezultatem wojennej traumy.

:

Cena:


ISBN

9788381177184: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/gdy-upadne-j-daniels-180244u

Cena:


Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość. która wraca

Autor: Brahm Ajahn

Autor zdradza buddyjskie techniki medytacyjne pozwalające ubogacić życie każdego człowieka. Dzięki jego ponadczasowym poradom uwolnisz się od przymusu przejmowania kontroli nad wszystkimi aspektami życia i odpowiednio ustawisz swoje priorytety. Poprzez medytację wprowadzisz do swojego życia spokój i harmonię. Zaczniesz w pełni doświadczać każdej przeżywanej chwili i przestaniesz żyć przeszłością. jak również tym. co ma dopiero nastąpić. Wśród proponowanych technik Autor prezentuje medytację metta i rozszerzanie miłości na tych. których się kocha i nie tylko. Uda Ci się także wyeliminować blokady. niechęć czy gniew. a zastąpisz je mocą życzliwości. która do Ciebie powróci. gdy będziesz jej najbardziej potrzebował. Buddyjska recepta na lepsze życie.

19.99: https://woblink.com/ebook/skorumpowani-don-winslow-32057u

Cena:aktywność zawodowa osób niepełnosprawnych, world war z 2 online lektor pl, jakub czarodziej choroba, opowieść wigilijna ebook, banaszak prawo konstytucyjne pdf, march of empires poradnik, zaczarowana zagroda centkiewicz, jak pokochać freaka, stanisław gazda, dieta śródziemnomorska książka, nie ufam już nikomu, dług honorowy, chata peb, tajemniczy mężczyzna ashley pdf…