Mówiąc inaczej

Mówiąc inaczej

Autor: Paulina Mikuła

Nie idź po najmniejszej linii oporu i weź tą książkę na tapetę – bynajmniej. nie pożałujesz!
Jeśli w powyższym zdaniu nie znalazłeś co najmniej trzech błędów. ta książka jest dla Ciebie!
Paulina rozwiewa wątpliwości językowe i pokazuje. że nauka poprawnej polszczyzny może być doskonałą rozrywką! W książce opartej na formacie internetowego vloga znajdziesz jeszcze więcej nowych. zabawnych i prostych sposobów na zapamiętanie zasad poprawnej polszczyzny.

#Mówiąc_Inaczej #FlowBooks #MikułaUczy

Paulina Mikuła – absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. autorka popularnego vloga „Mówiąc Inaczej” subskrybowanego przez 170 tysięcy osób!

Wydawnictwo: Znak

Cena: 27.99


Irak. Piekło w raju

Autor: Paweł Smoleński

„Okrucieństwo dyktatury. nędza wolności. arogancja najeźdźców… Wszystko to i o wiele więcej zobaczymy w dramatycznych opowieściach Irakijczyków. które powierzyli Pawłowi Smoleńskiemu. Nie jest to książka wpisująca się w spór o słuszność lub niesłuszność interwencji wojskowej w Iraku. To rzecz o losie kraju i ludzi. po których przejeżdżały walce Historii. Wreszcie z dala od zgiełku telewizyjnych fajerwerków i wojennej propagandy możemy wsłuchać się w głosy Irakijczyków. Są różne. bardzo różne. I nic tu nie jest proste ani oczywiste. zwłaszcza dla nas. ludzi z innego świata. Posłuchajmy tych głosów. Koniecznie’.

Artur Domosławski

‚Smoleński nie występuje tylko w roli kronikarza. lecz komentatora wydarzeń i relacji nieraz ze sobą sprzecznych. Ta książka jest dzieł

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 16.9


Chór zapomnianych głosów

Autor: Remigiusz Mróz

Okręt badawczy „Accipiter” przemierza bezkres kosmicznej próżni. a jego załoga pogrążona jest w głębokiej kriostazie. Nieliczni świadomi są dramatu. który rozgrywa się na pokładzie.

Astrochemik Håkon Lindberg budzi się przedwcześnie z kriogenicznego snu i widzi. jak ginie jeden z ostatnich członków załogi.

Prócz niego rzeź przetrwał tylko nawigator. Dija Udin Alhassan.

Czy to on jest odpowiedzialny za fiasko misji? A może stoi za tym jakaś niewypowiedziana siła? Obca cywilizacja? Nieokreślony byt? Ludzkość podróżuje między gwiazdami. odkrywa miriady światów. ale nigdy nie napotkała żadnych oznak życia.

Chór zapomnianych głosów to SF z tempem właściwym powieściom sensacyjnym. intrygą iście kryminalną i klimatem

:

Cena:syn saula, pamiętnik czarnego noska opracowanie, seneka książka, polska szkoła animacji, charles perrault kopciuszek pdf, zus strajk, kiedy byliśmy sierotami, złączeni honorem pdf docer, niewolnictwo w stanach zjednoczonych, jarosław maringe ps chińczyk, ludzie peter spier, książki magazyn do czytania pdf, małgorzata mroczkowska, czarna owieczka pdf, handel ludzmi pdf, moryś, złączeni pokusą pdf doci, kim jest czlowiek, marek pacukiewicz, kuba wo, logos media, ballada o pewnej panience chomikuj, mubi .pl, szczelina jozef karika…