https://woblink.com/product-publication/download/208247/pdf

https://woblink.com/product-publication/download/208247/pdf

1: Autor

:

Cena:


DZIENNIK 1939

Autor: Chaim Aron Kapłan

Projekt polskiej edycji Dziennika Ch.A. Kapłana. realizowany przez Żydowski Instytut Historyczny im. Emanuela Ringelbluma. jest pierwszym kompletnym wydaniem Dziennika i pierwszym jego szerszym przekła­dem na język polski. Początkowe zeszyty Dziennika. opisujące lata międzywojenne. nigdy nie ukazały się drukiem. Tekst z okresu wojennego został opublikowany po raz pierwszy w języku angielskim w 1965 roku. jednak tak jak w przypadku dostępnych tłumaczeń na języki francuski. niemiecki. duński i japoński. opracowanie to ingeruje w jego treść. pomijając znaczne partie materiału.

 

Wydawnictwo: Żydowski Instytut Historyczny

Cena: 25


:

:

Cena: 21.95


Rozterki lady Alex

Autor: Amanda McCabe

Nieśmiała Alex nie znosi przyjęć i balów. Jest córką księcia. musi uważać na każde słowo i gest. nienagannie się prezentować. udawać pewną siebie. Wie. że żądni sensacji plotkarze tylko czekają na jej potknięcie. Kiedy jej rodzina popada w niesławę i kłopoty finansowe. Alex z radością przyjmuje posadę guwernantki. Wreszcie czuje się wolna i pomału odzyskuje spokój ducha. Jednak los ma dla niej kolejną niespodziankę – o rękę prosi ją Malcolm Gordston. najbogatszy kupiec w Anglii. Kiedyś się przyjaźnili. teraz są sobą zauroczeni. ale Alex boi się poślubić człowieka. który nienawidzi jej rodziny. Malcolm zrobi wszystko. by rozwiać jej obawy.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 13.99


Miriam z Nazaretu

Autor: prof. Mariusz Rosik Ks.

Ksiądz Mariusz Rosik. wybitny polski biblista. powraca z piękną opowieścią o Maryi. pełnej łaski oblubienicy Ducha Świętego. Uważnie czyta teksty Nowego i Starego Testamentu. Bada pisma Ojców Kościoła. Analizuje dokumenty eklezjalne. Odkrywa świadectwo tego. że maryjne prawdy. które głosi Kościół. znane są już od zarania dziejów. Łącząc biblijną egzegezę z osobistą perspektywą. zabiera czytelnika w pasjonującą podróż śladami Matki Kościoła. W Miriam z Nazaretu znajdziecie nie tylko

świetnie napisane rozważania na temat życia Matki Bożej. lecz także wnikliwą refleksję nad Jej rolą w dziele zbawienia i dziejach świata. To książka dla tych. którzy chcą w pełni zrozumieć postawę modlitwy. cierpienia i służby Maryi.

W książce opublikowana została po raz pierwszy Biblijn

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


Czas Niepogody

Autor: Agnieszka Markowska

Nowa niesamowita historia fantasy!

Sarune jest młodą. obiecującą akolitką w służbie Pana Światła. Gorliwie przestrzega zasad zakonu i przyjmuje Insomnium. specyfik blokujący sny. Podobnie jak większość mieszkańców wioski. robi to. aby oczyścić się z grzechu i zapewnić sobie ochronę przed sługami bogini ciemności – Tkaczami Nocy.

Choć Sarune stara się postępować właściwie. nie każda decyzja jest prosta. Przyjaźń z pół-Tkaczką Rhianną budzi zastrzeżenia przełożonej zakonu. a uczucia żywione do inkwizytora Anselma utrudniają dochowanie czystości.

Gdy do osady przybywa arcykapłanka Enklawy Słońca. marzenie Sarune. aby dołączyć do tamtejszej świty. okazuje się bliższe spełnienia niż kiedykolwiek. Sprawy jednak mocno się kom

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 48cormac, kamienia na szaniec streszczenie, co to jest populizm, chemia analityczna kocjan, trybalski, pdf książki za darmo, dr thomas levy, mark wolynn, 50 twarzy tindera pdf, o dwóch takich co ukradli księżyc pdf, khalil gibran prorok pdf, moja mama gorylica, marzena makowska, felix net i nika oraz bunt maszyn, siedem sióstr tom 1, marzena czarnecka, morrison boyd chemia organiczna, błysk! potęga przeczucia, pkm pdf, dżok legenda o psiej wierności, joe abercombie, gra małżeńska online, smog pdf, jak sie nie zabić i nie zwariowac, kaszmir wojna, zbigniew spendel, crash bandicoot poradnik…