Grzechy ojców

Grzechy ojców

Autor: Dromlewiczowa Zofia

Wilhelm potrafił znaleźć wiele powodów do radości: co rano świeci słońce. jego mała córeczka Mary ma gładkie policzki. które on całuje po przyjściu do domu. Wbrew obawom szybko znalazł pracę po przyjeździe do Ameryki. Mężczyzna pracował jako kelner w hotelowej restauracji. Wraz z żoną Anną wyemigrował z kraju po narodzinach Mary. by zapewnić sobie lepszą przyszłość. A teraz na świat ma przyjść Tomek. wyczekiwany syn. który szybko stanie się oczkiem w głowie Wilhelma… Kilka lat później rodzina zmierzy się z wielką tragedią. która na zawsze odmieni ich los.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


ISBN

9788711770832: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/niewinne-zlo-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199429u

Cena:


Ojciec Goriot

Autor: Honoré de Balzac

Paryż. rok 1819. Eugeniusz de Rastignac studiuje prawo i liczy na awans społeczny. w czym wspiera go kuzynka. wicehrabina Madame de Beauséant. Jan Joachim Goriot jest emerytowanym producentem makaronu. który poświęcił majątek. by pomóc swoim córkom. Vautrin to tajemniczy propagandzista. Losy trójki różniących się od siebie mężczyzn splatają się w paryskim pensjonacie Maison Vaquer. Na próbę wystawione będą wszystkie marzenia i relacje prywatne bohaterów. Autor poddaje analizie istotę rodziny i małżeństwa. a wyniki jego dociekań nie napawają optymizmem.

„Ojciec Goriot’ powszechnie uważany jest za najważniejszy utwór Balzaka. Wchodzi w skład „Scen z życia prywatnego’ cyklu „Komedia ludzka’. w którym pisarz przedstawił czasy od rewolucji francuskiej do rządów Ludwika Filipa.

12.99: https://woblink.com/ebook/stara-basn-jozef-ignacy-kraszewski-200914u

Cena:roślinny patrol, ty i raz dwa trzy, ostatni świadkowie. utwory solowe na głos dziecięcy, dziewczyny wyklęte pdf, zwiadowcy 7, cwiczenie dykcji, best seler i zagadka znikających warzyw, janusz ludojad, etyka w medycynie, światło w środku nocy jojo moyes, bez siebie nie przetrwamy pdf, dobry tłuszcz, egzamin ósmoklasisty język polski testy pdf, jestem żoną terrorysty chomikuj, tomasz gwóźdź, ebook tajemniczy ogród, gombrowicz ferdydurke pdf, freud kultura jako źródło cierpień, zimna siła, służby specjalne online, zachowania w organizacji…