Rhett. Jak poderwać drania? Tom 3

Rhett. Jak poderwać drania? Tom 3

Autor: Sara Ney

Rhett Rabideaux ma jasny cel – zostać mistrzem zapasów i pokonać starych wyjadaczy. Mimo trudności. jakie stawia przed nim los. dołącza do drużyny uniwersyteckiej i skupia się na treningach.

Jednak nowi koledzy z ekipy nie dadzą się tak łatwo zdetronizować. Na szacunek i uznanie trzeba sobie zapracować inaczej. Na wszystkich korytarzach rozwieszają kompromitujące ulotki z numerem telefonu Rhetta i informacją. że szuka panienki do zaliczenia.

Ku swojemu zaskoczeniu Rhett otrzymuje odpowiedź na ogłoszenie od Laurel. najpiękniejszej studentkina uczelni. Początkowo dziewczyna chce się z nim tylko droczyć. ale z czasem zauważa. że coraz bardziej lubi jego towarzystwo.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 24.9


ISBN

9788381795371: Wydawnictwo

Format

48.3: https://woblink.com/ebook/na-szlaku-czyngis-chana-cope-tim-aleksandra-czwojdrak-197498u

Cena: Aleksandra Czwojdrak


Dla ciebie wszystko

Autor: Nicholas Sparks

Dawson Cole i Amanda Collier. Chłopak z nizin społecznych. wychowany w rodzinie cieszącej się jak najgorszą sławą w całym hrabstwie Pamlico. I dziewczyna z przeciwnego bieguna społecznego pragnąca zostać nauczycielką.

Różnice wynikające z pochodzenia. wychowanie. nieprzychylni ludzie – wszystko to sprawiło. że tych dwoje nie mogło być razem. choć oboje bardzo tego pragnęli. Dawson. który w młodości niechcący zabił człowieka. nigdy się z tym nie pogodził. Żyje samotnie. pracując na platformach wiertniczych i pokutując za dawne winy. Amanda. mimo że wyszła za mąż i urodziła dzieci. czuje się nieszczęśliwa.

Po latach dawni kochankowie spotykają się w rodzinnym miasteczku na pogrzebie starego przyjaciela. Stłamszone przed laty uczucie powraca – ale czy uda im się odnaleźć szc

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


Gdy pada deszcz – Przejście

Autor: Zofia Stanecka

Gaja od dłuższego czasu marzy o własnym psie. Jednak mama nie pozwala jej na nowego domownika. Pewnego deszczowego wieczoru dziewczynka obserwuje padające za oknem krople. Nagle dostrzega starszą panią z pięknym. białym psem. Zaintrygowana. szybko ubiera się i wybiega z domu. Tak trafia do niezwykłego świata fantastycznych stworzeń. Tam czekają na nią wielkie przygody!

Książka Zofii Staneckiej należy do serii ‚Poczytaj ze mną’. skierowanej do dzieci w wieku 3-7 lat. Misją serii jest wprowadzenie dzieci w świat wiedzy o literaturze. Poprzez lekturę fascynujących opowieści najmłodsi czytelnicy poznają różne formy i gatunki literackie. Wspólne czytanie kształtuje w dzieciach nawyk sięgania po książki i pobudza wyobraźnię. Może być doskonałym sposobem na rodzinne spędzanie czasu wolnego!

:

Cena:pułapki myślenia kahneman, kompendium wiedzy o unii europejskiej, okrążmy świat raz jeszcze, język matematyki sprawdzian pdf, quo vadis audiobook mp3, rodzaje eutanazji, spellforce solucja, na dnie w paryżu i londynie, czarna owieczka pdf za darmo, uzdrawianie energetyczne, sekielski zapach suszy, golem gustav meyrink, wiktor suworow książki, zumbach ostatnia walka, dyscyplina wojskowa, zmień myślenie a zmienisz swoje życie pdf, repetytorium maturalne chemia pdf, preferencje polityczne, fitness dla mężczyzn, felix net i nika oraz orbitalny spisek, prawo dyplomatyczne i konsularne sutor pdf, ćwiczenia z angielskiego dla dzieci do wydrukowania…