Zaczarowany Zamek 8 – Na stos z nią!

Zaczarowany Zamek 8 – Na stos z nią!

Autor: Gotthardt Peter

Mieszkańcy małego miasteczka panicznie boją się czarownic i diabłów. Pewnego dnia jedna z mieszkanek. starsza pani. Dorota. zostaje oskarżona o czary i postawiona przed sądem. Czy trzem przyjaciółkom uda się uratować ją przed tragiczną śmiercią na stosie?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Tajemnica namokniętej gąbki

Autor: Zofia Stanecka

Bartek i Ziutek są świadkami niezwykłych wydarzeń. W ich szkole dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Ktoś podmienia worki w szatni i chowa buty. Na dodatek nieustannie moczy kredę i gąbkę do ścierania tablicy. Poruszeni chłopcy w trybie pilnym zwołują po lekcjach naradę. We dwóch postanawiają rozwikłać tajemnicę namokniętej gąbki. Czy uda im się ustalić sprawcę całego zamieszania? Może to jakiś potwór z piwnicy? Jedno jest pewne – rozwiązanie zagadki to dopiero początek ich przygód!

Autorką ‚Tajemnicy namokniętej gąbki’ jest Zofia Stanecka – autorka bestsellerowej serii o ‚Basi’ oraz wielu innych książek i opowiadań dla dzieci. Opowieść zilustrowała Agnieszka Surma.

Książka należy do serii ‚Czytam sobie z bakcylem’. nowej propozycji literackiej dla starszych dzieci. Propoz

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Kocha. nie kocha 4 – Ja i Christian

Autor: Line Kyed Knudsen

Johanne była ofiarą prześladowania. ale teraz zaczyna wszystko od nowa – w nowej szkole. w klasie. w której poznaje Ellę i Idę. Tutaj też spotyka Christiana. młodego nauczyciela. który jest wokalistą znanego zespołu. Johanne sama uwielbia śpiewać. dlatego zgłasza się udziału w musicalu organizowanym przez Christiana. Problem jednak w tym. że szaleńczo się w nim zakochuje…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 5.99


Black notice: część 2

Autor: Petri Lotte

Aby określić tożsamość znalezionych w Norwegii zwłok w skafandrze do nurkowania. policja decyduje się nadać komunikat przez Interpol – tak zwany black notice. Jednocześnie to morderstwo zostaje połączone z tym w porcie Dragør. gdyż obie ofiary zostały poddane identycznemu zabiegowi chirurgicznemu.

Gdy przypadkowy biegacz odnajduje w leśnym jeziorze. w pobliżu Holte. martwą kobietę z takim samym nacięciem. staje się jasne. że policja ma do czynienia z nordyckim seryjnym przestępcą. Wyłowionej kobiecie cudem udaje się przeżyć. ale jest mocno wychłodzona i w śpiączce. dlatego śledczy z wydziału zabójstw. Felix Jørgensen. musi poczekać z jej przesłuchaniem. Gdy w końcu zostaje wybudzona. opisuje swojego oprawcę jednym. niezrozumiałym słowem.

Wkrótce. w odpowiedzi na rozesłany

:

Cena:


1

:

:

Cena:odyseja parandowski, książki ebook, zygmunt miłoszewski książki, pakt z diabłem pdf, corka cieni, nawyki warte miliony pdf, beata pawlikowska jasnorzewska, droga przez mękę, moje dwie głowy pdf, trzy godziny ciszy, cyfrodziewczyny, filozofia chodzenia, księżycowe miasto pdf, klucz do rozpoznawania roślin, zdrowie bez leków pdf, mróz władza absolutna…