Amundsen. Ostatni Wiking

Amundsen. Ostatni Wiking

Autor: Bown Stephen

„Amundsen. Ostatni wiking” ukazuje życie człowieka. który bił na głowę tych. którzy ścigali się. by nanieść na mapę świata ostatnie nieznane zakątki: Przejście Południowo-Zachodnie. Przejście Południowo-Wschodnie i biegun południowy. Prawdziwy północny wojownik. który już za życia stał się legendą. Ścigany przez wierzycieli. Uwielbiany przez kobiety. Należał do epoki wypraw badawczych. która niebawem miała dobiec końca za sprawą technologii. handlu i reklamy.

Jego nazwisko nosi część Oceanu Spokojnego. lodowiec i stacja badawcza Amundsen-Scott na Antarktydzie.

„Amundsen. Ostatni wiking” to zarówno ekscytująca biografia literacka. jak i wspaniała opowieść.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie

Cena: 39.9


Kilka dni z życia Alice

Autor: Liane Moriarty

A gdyby ktoś wymazał z twojej pamięci dziesięć najważniejszych lat życia?

Alice Love. radosna i żywiołowa dwudziestodziewięciolatka. ma wszystko. o czym zawsze marzyła – własny dom. kochającego męża Nicka i dziecko w drodze. Wszystko zmienia się. gdy odzyskuje przytomność po wypadku na siłowni. Dowiaduje się. że ma 39 lat. jest matką trójki dzieci i właśnie rozwodzi się z Nickiem. Jest zdezorientowana i przerażona – nie potrafi sobie przypomnieć ostatnich dziesięciu lat swojego życia. Co więcej. Alice nie lubi nowej siebie – płytkiej materialistki.

Czy zdoła odzyskać utracone wspomnienia i uratować małżeństwo? Czy odkryje kim jest tajemnicza Gina. o której wszyscy boją się wspomnieć?

Historia. która zmusza do myślenia. w inteligentny sposób. bez cienia sentymentalizmu. z dystansem i humorem opisując przemiany. na jakie z biegiem czasu narażona jest rodzina.
„Courier Mail”

Liane Moriarty – australijska pisarka. autorka trzech powieści które trafiły na listy bestsellerów i zostały przełożone na siedem języków. Pod pseudonimem Moriarty wydała też cykl książek młodzieżowych. Mieszka w Sydney wraz z mężem i synem.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Ruthless People

Autor: J. J. McAvoy

Jednak za ich zamkniętymi drzwiami toczy się nieustanna walka o dominację między dwoma szefami. kulturami i sercami. Bezlitośni to kryminał romantyczny. którego akcja rozgrywa się we współczesnym Chicago i opowiada o życiu i małżeństwie Melody Nicci Giovanni i Liama Callahana – wrogów z racji urodzenia i przywódców rządzących twardą ręką. Ich związek został zaaranżowany przez ojców. w nadziei. że położy kres odwiecznej. krwawej walce między Irlandczykami i Włochami. Liam. następny w kolejce do objęcia władzy. jest przekonany. że otrzyma żonę. którą da się łatwo kontrolować i która spełni każde jego oczekiwanie. czego Melody jest kompletnym przeciwieństwem. Wychowana. by zostać szefem. jest światowej klasy snajperką. a także pozbawioną litości i strachu mistrzynią kamuflażu. W wieku dwudziestu czte

39.9: https://woblink.com/ebook/swiat-bez-konca-ken-follett-zbigniew-a-krolicki-grzegorz-kolodziejczyk-31793u

Cena:


ISBN

9788366005464: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/enola-holmes-sprawa-leworecznej-lady-nancy-springer-elzbieta-galazka-salamon-170149u

Cena:


ISBN

9788381254052: Wydawnictwo

Format

19.2: https://woblink.com/ebook/siostra-perly-lucinda-riley-marzenna-raczkowska-maria-pstragowska-129106u

Cena:sztywniak osobliwe życie nieboszczyków, serce edmund de amicis, metoda case study, 365 dni lubimyczytac, dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy pdf, harlan coben w domu pdf, king wszystko jest względne, ja i moja szkoła na nowo, najlepsze audiobooki, mikołajek ebook, detektyw arrowood, boski lekarz chomikuj, libra ebook, atak paniki showmax, żydzi amerykańscy, dzikowy skarb, jaroslaw zietara, remigiusz mróz oskarżenie mobi chomikuj, bez znieczulenia jak powstaje człowiek pdf, immunitet parlamentarny, ten obcy ksiazka…