Pałac kłamstw

Pałac kłamstw

Autor: Erin Watt

Royalowie przekonali się. jak łatwo stracić władzę i reputację. Klejnoty zamieniły się w proch. Wcześniejsze problemy okazały się niczym w obliczu wstrząsającej zbrodni. Wszyscy wiedzą. że jeden z braci przekroczył granicę. zza której nie ma powrotu.

Szczęśliwe zakończenie. na które Ella tak liczyła. okazało się iluzją. Teraz. by pomóc swoim bliskim. dziewczyna musi podjąć ryzykowną grę. Jednak nawet nie przypuszcza. jak wiele będzie musiała poświęcić.

Royalowie wierzą. że przetrwają wszystko. Zdrada uświadomi im. jak bardzo się mylą.

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 39.9


Będę czekać całą noc

Autor: Justyna Luszyńska

Ona: singielka. która z wielką dozą samokrytycyzmu i nie bez odrobiny słuszności mówi o sobie. że jest życiowym nieudacznikiem. Nieco chaotyczna. obdarzona przez naturę solidną porcją autoironii. do której los zaniedbał dodać kobiecej kokieterii. On: człowiek sukcesu. pewny siebie. nieziemsko przystojny. bogaty. nienagannie odziany singiel. W zasadzie nie powinni się byli spotkać. a jednak się spotkali.

W zasadzie nie powinni byli wejść ze sobą w żadne relacje. a jednak weszli – całkiem mimo woli. W zasadzie oboje są zgodni przynajmniej w jednej kwestii: trzeba się z tego jak najprędzej wyplątać.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 27


Ostatnia iskra nadziei

Autor: Magdalena Wala

WZRUSZAJĄCA WOJENNA OPOWIEŚĆ

O NAJWAŻNIEJSZYCH ŻYCIOWYCH WYBORACH.

Kryzys w małżeństwie Adriany pogłębia się. Kobieta zapełnia emocjonalną pustkę spotkaniami z najlepszą przyjaciółką. którą traktuje jak zastępczą babcię. Coraz bardziej wciąga ją historia małżeństwa Agnes w czasach wojny.

Mąż Agnes dostał powołanie do niemieckiej armii i został wysłany daleko na wschód. Gdy wojenna zawierucha zbiera swe ponure żniwo. Agnes staje przed życiowym dylematem. Co okaże się dla niej najwyższą wartością: wierność ideałom czy życie najbliższych?

Spotkanie z dawnym kolegą uzmysławia Adrianie. że wszystko. w co dotychczas wierzyła. jest fałszem. Uzyskując odpowiedzi na nurtujące ją od lat pytania. Adriana zaczyna rozliczać własną teraźniejszość

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 35.9


https://woblink.com/product-publication/download/21398/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Ostatnia z dzikich

Autor: Trudi Canavan

Choć Auraya była architektem zwycięstwa Białych. pierwsze spotkanie z wojną wypełniło jej sny koszmarami. Spaceruje w nich po polach krwi. a polegli wstają. by rzucić jej w twarz oskarżenie: Ty nas zabiłaś. Ty. Wydaje się. że Auraya nie zazna spokoju. dopóki koszmary te nie odejdą. ale jedyny człowiek. któremu ufa i którego mogłaby prosić o pomoc. zniknął. Tkacz Snów Leiard. wciąż usiłując jakoś uporządkować coraz wyraźniejsze wspomnienia dawno zmarłego Mirara. ucieka w góry w towarzystwie Emerahl. być może ostatniej z Dzikich.Choc sama nie jest Tkaczem Snów. Emerahl dysponuje wielką mocą i pomaga Leiardowi w zrozumieniu tej niezwykłej plątaniny pamięci. To. co Odkrywają. zmieni jego życie na zawsze. A daleko na południu Pentadrianie liżą rany i próbują wybrać noweg

29.9: https://woblink.com/ebook/rzeczozmeczenie-james-wallman-katarzyna-dudzik-32042u

Cena:położna 3550 cudów narodzin pdf, ksiezniczka musi umrzec, przygody tomka sawyera ebook, wiedźmin 3 sen w wielkim mieście konsekwencje, snowden książka, cora reilly pdf, wykłady profesora niczego pdf, zbigniew ogonowski, audiobooki naukowe, zapłata rogala, gta 5 mapy, papież franciszek książki, woblink kindle…