ISBN

ISBN

9788393988457: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/joga-twarzy-i-skarby-natury-malgorzata-maj-203044u

Cena:


ISBN

9788366625488: Wydawnictwo

Format

49.99: https://woblink.com/ebook/ryszard-lwie-serce-gillingham-john-natalia-rataj-mateusz-jozefowicz-204137u

Cena:


Od Kaukazu po Sudety. Studia i szkice o poznawaniu i zamieszkiwaniu gór dalekich i bliskich

Autor: Ewa Grzęda

Monograficzny tom Od Kaukazu po Sudety. Studia i szkice o poznawaniu i zamieszkiwaniu gór dalekich i bliskich pod redakcją Ewy Grzędy jest owocem wieloletniej współpracy badaczy z różnych akademickich ośrodków polskich i zagranicznych. zintegrowanych wokół Pracowni Badań Humanistycznych nad Problematyką Górską. Książka ukazuje się jako drugi tom Serii Górskiej wydawanej przez Universitas.

Tytuł Od Kaukazu po Sudety… sugeruje szeroki. wykraczający daleko poza granice Europy. zasięg geograficzny problematyki omawianej w zbiorze. Tematyka studiów prezentowanych w niniejszym tomie oscyluje wokół zagadnień związanych z różnymi aspektami życia codziennego i duchowego społeczności zamieszkujących obszary górskie o zróżn

:

Cena:


Anna Karenina

Autor: Lew Tołstoj

„Anna Karenina” to powieść psychologiczna autorstwa wybitnego mistrza rosyjskiego pióra – Lwa Tołstoja.

Powieść ta. to jedno z najwspanialszych dzieł Lwa Tołsotja. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli realizmu w literaturze europejskiej.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 18.49


Księżniczka Kasia

Autor: Butler Yeats William

“Księżniczka Kasia” to dramat William Butler Yeats. laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. poety. dramaturga i filozofa.

W sztuce tej tytułowa bohaterka oddaje cały swój majątek. aby ratować chłopów zarówno od klęski głodu jak również wykupić dusze tych. którzy je sprzedali w zamian za możliwość przetrwania. Księżniczce trudno zrozumieć takie ślepe przywiązanie do życia.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49makbet opracowanie, ochroniarz meg adams, trener personalny książka, żywe trupy, kobieta ciężarna, audiobook czarne stopy, diana biografia, zgasić słońce, paulina świst przekręt pdf, turbulencja pdf, dojrzec, malorny, w wysokiej trawie online, ostatni mag, paris na skraju załamania, atlas śródziemia pdf, 365 dni książka online, krol edyp opracowanie, niemiecka broń pancerna, zdążyć przed panem bogiem audiobook…