https://woblink.com/product-publication/download/180262/epub

https://woblink.com/product-publication/download/180262/epub

1:

:

Cena:


Niegodziwi święci

Autor: Emily A. Duncan

Niech się jej boją…

Niektóre opowieści są tak piękne i tak brutalne. że chwytają za serce i nie chcą puścić. Witajcie w świecie Niegodziwych świętych – epickiej. pełnej namiętności historii. o której długo nie zapomnicie. Przygotujcie się na spotkanie z:

Dziewczyną

imieniem Nadia. która słyszy w głowie szepty bogów.

Księciem

otoczonym przez zdesperowane kandydatki na nową królową i groźnych zabójców.

Potworem

skrytym za jasnymi. udręczonymi oczami i uśmiechem. który tnie jak nóż.

Drogi tej trójki będą się przecinały podczas trwającej od stulecia wojny w świecie wypełnionym grzesznikami i świętymi. magią i tajemnicą. oraz nieszczęśliwą miłością. która może – na zawsze – przechylić szalę dobra lub zła. ciemności lub światła.

„Wspaniała baśń. której akcja rozgrywa się wśród pokrytych śniegiem gór i morza krwi. gdzie potwory kradną ci serce. a miłość staje się koszmarem”.

Roshani Chokshi. autor Pozłacanych wilków

“Niczym gotycka powieść grozy ta książka zatopi w tobie swoje żelazne pazury i nie puści cię. póki nie dotrzesz do ostatniej strony”.

Robin LaFevers. autorka Mrocznego triumfu

“Mroczna. krwawa i potwornie romantyczna. Miłość z czarnym charakterem w roli głównej. powieść. na którą wszyscy czekaliśmy”.

Margaret Rogerson. autorka Magii cierni

‚Uwodzicielsko mroczna i czarująca… Trans. z którego nie zechcesz się obudzić”.

Adrienne Young. autorka Klanu

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Anka. Inne oblicze szczęścia.

Autor: Nina Majewska-Brown

Anka. inne oblicze szczęścia to pierwsza część historii o czterdziestoletniej Ani. która nieustająco poszukuje spełnienia. miłości i akceptacji. Mimo pozornego szczęścia jej życiem targają niespełnione marzenia. z których największym jest to o wielkiej miłości. dobrej pracy i radosnym domu. Tymczasem musi zmierzyć się z toksyczną szefową. wypalonym małżeństwem i synem nieudacznikiem.

Czy odnajdzie szczęście w sobie. czy pokocha i zaakceptuje siebie? Czy znajdzie miłość w Internecie i dokąd zaprowadzi ją nowa znajomość?

Anka to jedna z twoich przyjaciółek. która zwierzy ci się z najskrytszych pragnień.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 27.9


Muzyka Pana Chopina

Autor: Wanda Chotomska

Poetycka i esencjonalna opowieść Wandy Chotomskiej o ojcu polskiej muzyki fortepianowej. Fryderyku Chopinie.

Zachwycający talentem od najmłodszych lat. Autor pięknych mazurków. etiud. koncertów trafiających do serca każdego Polaka. Twórca

o niezwykłej wrażliwości. grany do dziś na całym świecie. Poznajcie jego drogę.

Pełne ciepła ilustracje Beaty Zdęby rozbudzają wyobraźnię dzieci.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 19.9


Zorza

Autor: Rosłoniec Anna

Styczeń 1939 roku. Zorza. agentka polskiego wywiadu. legendarnej „Dwójki”. dostaje zadanie przetransportowania wraz z partnerem ściśle tajnej. śmiercionośnej broni chemicznej o kryptonimie S-10 w bezpieczne miejsce. Akcja przybiera niespodziewany obrót. a Zorza i walizka z bronią giną bez śladu. Wszystko wskazuje na to. że wykradła broń dla Sowietów.

Styczeń 2017 roku. Historyk. Piotr Wilczyński. zbiera materiały do książki na temat „Dwójki”. Trafia na ślady świadczące o tym. że największa zdrada w historii polskiego wywiadu nie była tym. czym sądzono. 

Co tak naprawdę wydarzyło się w styczniu 1939 roku? Co stało się z S-10? Czy Wilczyńskiemu uda się odpowiedzieć na te pytania? Czy uda mu się odnaleźć zaginioną broń? Czy może ubiegnie go w tym Patria – radykalna organizacja marząca o

35: https://woblink.com/ebook/jak-sie-nie-zabic-i-nie-zwariowac-suchanek-justyna-180007u

Cena:lugen, pielęgniarka po niemiecku, wielka ksiega cipek, od bakterii do bacha, 25 lat niewinności chomikuj, pamiętnik 8-bitowego wojownika, srebrny labedz, zapomniana piosenka, sposób na elfa ebook, wojciech kuczok stanisław kuczok, dietrich podstawy konstrukcji maszyn, jędrzej imię, przekład literacki, jerzy menkes, chce widziec jezusa, mikrobiologia medyczna, icnp kody, księżniczka na ziarnku grochu pdf, terry goodkind książki, twoja złość krzywdzi dziecko…