1

1

:

:

Cena:


ISBN

9788380436893: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/krag-biblijny-roman-brandstaetter-193258u

Cena:


Zawsze i na zawsze

Autor: Klaudia Bianek

Związek z Filipem pozwolił Elizie na nowo uwierzyć. że jest jeszcze zdolna kogoś kochać. Teraz jej świat rozsypał się ponownie. a kobieta nie ma już siły walczyć. Zamyka się w sobie. tracąc nadzieję na miłość. A przecież wydawało się. że szczęście jest w zasięgu ręki!

Filip. chcąc ratować związek z Elizą. postanawia dać jej czas. by mogła przemyśleć ich relację. Obydwoje robią wszystko. by zapomnieć o swoim nieszczęściu. skupiając się na pomocy ciężarnej siostrze Elizy. Milenie. Los jednak bywa przewrotny i nieoczekiwanie krzyżuje ich ścieżki. Przypadkowe spotkanie tych dwojga pokaże. że przeznaczenie nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. 

‚Zawsze i na zawsze’ to opowieść o nadziei. która jest silniejsza niż zwątpienie. 

 

:

Cena:zdrowie publiczne książka pdf, feusette tt, andrzej dragan kwantechizm, lektor w pustyni iw puszczy, zarządzanie finansowe w przedsiębiorstwie, agresja elektroniczna wśród dzieci i młodzieży pdf, hans christian andersen książki, deborah feldman, serce ciemności, głuchowski dmitrij, perska nienawiść pdf, niebrzydowski jarosław, moc pozytywnego myślenia pdf za darmo, najnowsze skecze kabaretu moralnego niepokoju, kroniki bane, wykłady z anestezjologii, 365 dni lubimy czytac…