ISBN

ISBN

9788380752160: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/spij-spokojnie-rachel-abbott-27540u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/34006/epub

1:

:

Cena:


Zbawiciel

Autor: Leszek Herman

Co łączy obraz Leonarda da Vinci z atakami bombowymi w Szczecinie? Jakie sekrety skrywają miejskie piwnice? Kim jest i czego chce tajemniczy terrorysta podpisujący się jako Heiland der Welt?

Jest lipiec. Na Łasztowni – wielkiej wyspie położonej naprzeciwko Starego Miasta w Szczecinie — rozpoczynają się prace przy odbudowie zniszczonych w czasie wojny renesansowych spichlerzy. Prace idą zgodnie z planem. aż do chwili kiedy pracownicy natrafiają na dziwne. zalane betonem piwnice…

Kilka dni później. w katedrze. podczas koncertu muzyki organowej ma miejsce dziwne wydarzenie. Przymocowany pod sklepieniem ładunek rozrywa umieszczoną tam torbę pełną kolorowych płatków kwiatów. Media traktują to wydarzenie jako żart albo happening jakiejś proekologicznej grupy. Szczególnie ta druga teoria zyskuje z

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 14.9


Pośród żółtych płatków róż

Autor: Gabriela Gargaś

Czy miłość zwycięża tylko w bajkach?

Życie zaskakuje nas nieustannie. plącząc i tak już zagmatwane ścieżki naszych losów. Czy zawsze udaje się nam dokonać właściwych wyborów? Czy mamy prawo osądzać innych. skoro nigdy nie znajdziemy się na ich miejscu. nie poznamy motywów ich działań? Jedno jest pewne – każdy wybór pociąga za sobą konsekwencje. I te dobre. i te złe. Ideały okazują się fałszywe. miłość nie zawsze zwycięża. a namiętności potrafią doprowadzić nas do zguby. Lecz takie jest życie. każdego z nas z osobna i wszystkich razem. Jednak na szczęście. pośród płatków róż. każdy z nas może odnaleźć szczęście.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9


Przedawnienie

Autor: Jiri Brezina

Przeniesiony dyscyplinarnie z dochodzeniówki do archiwum młody policjant Tomáš Volf trafia na nierozwiązaną sprawę z 1991 roku. W zapomnianej przez świat wiosce przy granicy czesko-austriackiej doszło do zabójstwa. które może łączyć się z innym. także niewyjaśnionym.

Zaintrygowany Volf postanawia odkurzyć stare śledztwo. Do rozwiązania zagadki ma doprowadzić go OndřejNovotný. który przed laty uczestniczył w dochodzeniu. a obecnie jest znanym politykiem i kandydatem na ministra spraw wewnętrznych.

Czy Volf może ufać Novotnemu? Dlaczego akta sprawy są niekompletne? Komu uszły na sucho dwa zabójstwa w malowniczej Krainie Szumawskiej? I jaki związek z nimi mogła mieć dramatyczna historia tej ziemi?

Przedawnienie to pierwszy tom serii z upartym śledczym z Czeskich Budziejowic. prywatnie fa

:

Cena:


Wobec nadchodzącej drugiej wojny światowej

Autor: Studnicki Władysław

Przy rozważaniu każdego problematu nie trzeba pieścić siebie. rysując w swej wyobraźni powodzenie i triumfy. lecz trzeba przewidywać i ciężką sytuację. a nawet klęski. (…) Musimy sobie uprzytomnić konsekwencje każdego czynu. każdego kroku.

Władysław Studnicki. 1939

 

Myślę często o Studnickim i o jego przepowiedniach. które się tak sprawdziły.

Adolf Bocheński. 1940

 

Książka była oczywiście przez rząd gen. Składkowskiego w całości skonfiskowana. Nie wolno było przewidywać… słusznie.

Stanisław Cat-Mackiewicz. 1948

 

Studnickiemu zagrożono. że zostanie osadzony w szpitalu wariatów. jeśli zacznie osłabiać hasło „Silni. zwarci. gotowi”. Ano – było to logiczne. W społeczeństwie ogarnięt

26.9: https://woblink.com/ebook/pora-na-milosc-ferenz-malwina-124092u

Cena:opowieści z dzikich pól, kodeks pracy 2019 z komentarzem, laponia wszystkie imiona śniegu, biały mazur, uwieść ochroniarza pdf, człowiek który czytał umarłych, oskarżona wiera gran, design po polsku, cisza ulub, historia żółtej ciżemki test, tuwim biografia, lord jim conrad, controlling pdf, cesarz wespazjan, dan pearson, wiara anna kańtoch, psychologia miłości schopenhauer, martynka polewska, wołanie z końca świata pdf, moc apoliona pdf, przedsiębiorcze państwo, opowieści z narnii 4, uzdrawianie duszy, ranking hutena, 1519 1521…