ISBN

ISBN

9788380977891: Wydawnictwo

Format

27.2: https://woblink.com/ebook/zimowy-slub-lisa-kleypas-25844u

Cena:


ISBN

9788380322264: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/pani-wyrocznia-margaret-atwood-zofia-uhrynowska-hanasz-33625u

Cena:


Koniec świata nr 13

Autor: Katarzyna Ryrych

Dwunastoletnia Sabina żałuje. że nie mieszka w bloku jak wszyscy. a jej tata nie jest elektrykiem. Jednak kamienica na Końcu świata numer 13 to jej dom. Jak się okazuje – absolutnie wyjątkowy! To pachnąca sztuką i cyganerią przyjazna przystań dla znajomych artystów. to dźwięki tanga. to kolorowe ptaki cudaki.

Sabina powoli zaczyna dostrzegać. że artystyczna rodzina to najpiękniejsze. co mogło się jej przytrafić w życiu. Podobnie jak pierwsza wakacyjna praca i nowy przyjaciel na dobre i na złe. Dziewczyna czuje w kościach. że idzie nowe. Niektórzy nazywają to „dorastaniem”.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Herezje i prawdy

Autor: Stanisław Cat-Mackiewicz

Herezje i prawdy mimo upływu pół wieku od momentu powstania są nadal świetną lekturą. (…) godną polecenia. mimo swoich śmiałych. nieraz może zbyt śmiałych hipotez. ocierających się prawie o historię alternatywną (…). Niniejsza książka jest także bez wątpienia wyrazem fascynacji Mackiewicza dynastią jagiellońską. a jednocześnie wyrazem tęsknoty za światem. który odszedł wraz z wybuchem drugiej wojny światowej i bezpowrotnie pogrzebał ideę jagiellońską.

Wydawnictwo: Universitas

Cena: 12prawa epidemii, jak odmawiać nowennę pompejańską pdf, mieć mniej, specnaz uzbrojenie, aplikacja do ebooków, ogien przebudzenia, przykuwają, ebooki download, playboy za sterami pdf, eat pretty every day, potęga teraźniejszości eckhart tolle pdf, dieta keto pod lupą, maria krzysztof byrski, kryzys małżeński, potęga obecności, randka z hugo bosym, uniesienie stephen king, elementarz odkrywców klasa 3 część 3…