:

:

Cena:


Oczy zachodzące szkarłatem

Autor: Czernek Wojciech

Z dala od cywilizacji. u podnóża gór. wyrósł ośrodek wypoczynkowy. A w nim kilkoro ludzi uwięzionych przez zamieć śnieżną. zdanych tylko i wyłącznie na siebie.

Strach. niepewność i… Morderstwo. Nadchodzi coś mrocznego. coś wyjątkowego… A Ty będziesz na to patrzeć…

Misternie uknuta intryga. przeszłość upominającą się o swoje w najmniej spodziewanym momencie i samozwańczy detektyw. dla którego każda poszlaka jest cenna na wagę złota. Poznajcie Oczy zachodzące szkarłatem i dajcie się wciągnąć do gry o… Życie!

Oglądaj się za siebie. bo nigdy nie wiesz. kiedy trzeba będzie zapłacić za swoje grzechy.

‚Mówi się. że z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciu. Powieść Wojciecha idealnie wpisuje się w to powiedzenie. bo kiedy głowa rodu ginie w t

4.49: https://woblink.com/ebook/nowy-rok-boleslaw-prus-197791u

Cena:


Znak czterech. Angielski z Arthurem Conanem Doylem

Autor: Arthur Conan Doyle

Piękna Panna Mary Morstan otrzymuje co roku tajemnicze przesyłki. cudowne perły i prosi Sherlocka Holmesa o wyjaśnienie zagadki. W trakcie śledztwa okazuje się. że Panna Morstan jest spadkobierczynią ogromnej fortuny. skarbu. który jej tajemniczo zaginiony ojciec nabył podczas swojej służby w Indiach. Jak rozwiążę się ta historia. do czego doprowadzi szaleńczy pościg po Tamizie i kto stoi za zaginionym skarbem. Zapraszamy do kolejnej niezapomnianej przygody Sherlocka Holmesa i jego niezawodnego przyjaciela Dr. Watsona.

Opis serii: Książki z serii Metoda Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka służą do nauki języka angielskiego przy okazji czytania ciekawych książek w języku oryginalnym z wplecionym dosłownym polskim tłumaczeniem. Metoda pol

:

Cena:


Era Zero. Ego

Autor: Olszańska-Rozbicka Michalina

Spika jest lekko zbuntowaną. za to silnie rozczarowaną życiem nastolatką. Podczas nudnej klasówki dostaje dziwnego ataku. w wyniku którego przenosi się do tytułowej Ery Zero. To miejsce w przyszłości Ziemi. gdzie cywilizacja ludzka wyewoluowała w wyższe byty. zniknęły wszelkie konflikty. podziały. panuje pokój i harmonia. Dziewczyna musi przejść kolejne próby by stać się pełnoprawną obywatelką Ery Zero. Czy jednak rzeczywiście wszystko jest tu tak idealne? Jakie prawdy o tym świecie odkryje Spika? A jakie o sobie? Zwariowana mieszanka powieści fantastycznej. młodzieżowej i psychologicznej. gdzie Ferdydurke spotyka Monty Pythonów w Las Vegas Parano.

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 34.9


De profundis

Autor: Oscar Wilde

“De profundis” to dzieło Oscara Wilde. słynnego irlandzkiego dramatopisarza. prozaika oraz poety czasu modernizmu.

“De profundis” jest dziełem literackim i listem w jednym. List ten powstał podczas odbywania przez Oscara Wilde’a dwuletniego wyroku więzienia. za romans z lordem Alfredem Douglasem. do którego ten wspaniały tekst jest skierowany.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49książki do pobrania za darmo, virginii woolf, dragi i wojna, inna rozkosz, magdalena siwiec, jesteśmy polką i polakiem podkład muzyczny chomikuj, ja robot, podręcznik chemia klasa 7 nowa era pdf, masz wiadomość agata przybyłek, implikatury konwersacyjne, piosenki pop polskie, jarosław duś, historia korei książka, krzysztof oklejewicz, historia brudu pdf, słownik angielski prawniczy, żydowski instytut…