ISBN

ISBN

9788324057740: Wydawnictwo

Format

19.19: https://woblink.com/ebook/osiem-randek-czyli-jak-ze-soba-rozmawiac-zeby-stworzyc-udany-zwiazek-john-gottman-schwartz-julie-gottman-violetta-dobosz-178306u

Cena: Schwartz Julie Gottman


21 lekcji na XXI wiek

Autor: Yuval Noah Harari

Jakie wyzwania stawia przed ludzkością teraźniejszość?

Nowa książka autora światowych bestsellerów Sapiens i Homo deus. Krótka historia jutra.

Yuval Noah Harari. słynny izraelski historyk i wizjoner. w swej najnowszej książce skupia się nie na przeszłości ani na możliwej przyszłości gatunku ludzkiego. lecz na problemach. w obliczu których stoimy obecnie.

21 lekcji na XXI wiek to zaproszenie czytelnika do wzięcia udziału w debacie na temat naszych czasów. Harari z właściwą sobie lekkością. w krótkich rozdziałach. omawia i analizuje zjawiska. które dziś definiują cywilizację homo sapiens i wpływają na jej losy.

Donald Trump. Brexit. fake newsy. biotechnologia. sztuczna inteligencja. rozszerzona rzeczywistość. dewastacja środowiska naturalnego. kryzys uchodźczy. terroryzm. schyłek liberalizmu. Co te zjawiska naszej codzienności mówią o człowieku i współczesnym świecie?

Harari. jak zwykle. stawia prowokacyjne pytania. ale i udziela błyskotliwych odpowiedzi. dzięki którym nasz coraz bardziej rozpędzony XXI wiek wydaje się choć trochę pojmowalny przez ludzki rozum.

Książka 21 lekcji na XXI wiek zamyka hat trick Harariego… Jak zawsze jego tekst jest niezwykle elegancki. ludzki. ujmujący. a często też ironiczny.

Caroline Sanderson. „The Bookseller”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 27.4miłość w czasie zagłady, ciszewski upał, darmowy ebook, marta chmielewska, chryzmon, wieden 1683, emil zegadłowicz wiersze, prawo kanoniczne małżeńskie, cywilizacje prekolumbijskie mapa, autorzy kryminałów ranking, pogoda dla puchaczy, bezrobocie książki, remigiusz mróz immunitet pdf, polityka spójności w polsce, maus komiks pdf, agonistyka, chłopcy z placu broni tekst pdf, ekshibicjonizm w sieci, undyna, mistycy chrześcijańscy, wladcy słow…