Zachłanne na życie

Zachłanne na życie

Autor: Sławomir Koper

Barwna opowieść o życiu artystek PRL. Niekwestionowaną gwiazdą była wówczas Agnieszka Osiecka. bez której w ogóle nie można sobie wyobrazić polskiej kultury tamtych lat. Utalentowana autorka tekstów i poetka. niezrównana komentatorka życia codziennego. Kobieta wrażliwa i szalona. która poszukiwała osobistego szczęścia i właściwie nigdy go nie odnalazła. A przy tym posiadała niezwykły dar unieszczęśliwiania innych. Poza Agnieszką Osiecką Autor przedstawia sylwetki Małgorzaty Braunek. Kaliny Jędrusik i Elżbiety Czyżewskiej.

Wydawnictwo: Harde Wydawnictwo

Cena: 39.99


ISBN

9788381952521: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/spotkajmy-sie-nad-morzem-monika-a-oleksa-192566u

Cena:


Pełnia miłości

Autor: Sigrid Nunez

Główna bohaterka Pełni miłości opowiada o spotkaniach i rozmowach z różnymi ludźmi napotkanymi w codziennym życiu: niewidzianym od dawna byłym partnerem. właścicielką wynajmowanego przez nią mieszkania Airbnb. obcym mężczyzną. który prosi o pomoc w dotrzymaniu towarzystwa matce. Z wszystkich tych rozmów wybrzmiewa potrzeba bycia zrozumianym i podzielenia się swoimi doświadczeniami z kimś. kto nas naprawdę słucha. Kobieta skupia się na swoich rozmówcach. ale pozostaje wobec nich raczej obojętna. aż nagle. po latach osłabionych kontaktów towarzyskich. odbiera telefon od dawnej przyjaciółki i mierzy się z jej niezwykle trudną i niespodziewaną prośbą o coś. co być może jest najważniejsze – o towarzyszenie w odchodzeniu.

Sigrid Nunez jest znana w Polsce za sprawą w

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 26.9


ISBN

9788378358022: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/hellware-marcin-mortka-196561u

Cena:brzydkie kaczątko andersena, zmierzch (powieść), allen carr mp3, anna trzeciakowska, wołyń bez litości, żelazne prawo oligarchii, w sieci natrętnych myśli, agnieszka bryc, nagroda nike 2020, intj osobowość, pechowy chłopiec z książki edmunda niziurskiego, aleksander kamiński książki, magdalena trubowicz, jacek pałkiewicz dubaj…