Trupia Farma. Nowe śledztwa

Trupia Farma. Nowe śledztwa

Autor: Bill Bass

Nawet najostrożniejszy morderca zawsze pozostawi ślad. który go zdradzi. W skutecznym szukaniu tych śladów pomaga założona przez Billa Bassa słynna Trupa Farma – wyjątkowy naukowy projekt badania tego. co dzieje się z ludzkim ciałem po śmierci.

Dzięki jego badaniom nauka jest w stanie wydrzeć zmarłym ich sekrety.

Czy odgryziona końcówka cygara może wskazać mordercę?

Jak zidentyfikować ciała ofiar eksplozji w nielegalnej fabryce fajerwerków?

Dlaczego muchy i ich larwy są najlepszymi sprzymierzeńcami antropologa sądowego?

Bill Bass. opisując najciekawsze i najdziwniejsze przypadki. jakie spotkał na swojej drodze. zabiera nas w mroczną i fascynującą podróż po świecie. gdzie nie ma zbrodni doskonałej.

Trzynaście nowych spraw z archiwum le

32: https://woblink.com/ebook/boska-proporcja-piotr-borlik-146967u

Cena:


Diuna

Autor: Frank Herbert

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu. ekologii i polityki.

Arrakis. zwana Diuną. to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi. zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak pozorne – przejęcie planety ukartowano. W odpowiedzi na atak Imperium i Harkonnenów dziedzic rodu Atrydów Paul staje na czele rdzennych mieszkańców Diuny i sięga po imperialny tron.

Diuna otrzymała dwie najbardziej prestiżowe nagrody SF: Nebula i Hugo.

Dom Wydawniczy REBIS oddaje czytelnikom nowe. poprawione wydanie cyklu „Kroniki Diuny”. który tworzą: Diuna. Mesjasz Diuny. Dzieci Diuny. Bóg Imperator Diuny. Heretycy Diuny i Kapitularz Diuną.

Najnowszą ekranizację Diuny wyreżyserował Denis Villeneuve (Blade Runner 2049. Sicario). Autorami scenariusza są Eric Roth (Forrest Gump). Jon Spaihts (Doktor Strange) i Denis Villeneuve. a muzyki – Hans Zimmer (Gladiator. Incepcja. Dunkierka). W obsadzie gwiazdy światowego kina: Timothée Chalamet. Rebecca Ferguson. Stellan Skarsgard. Jason Momoa. Charlotte Rampling. Javier Bardem. Josh Brolin. Zendaya i Oscar Isaac.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 23.94


Pusta noc

Autor: Paulina Hendel

Pierwsza odsłona serii Żniwiarz!

Mówią. że demony. zabobony i czary odeszły już do przeszłości. Czy na pewno?

Na pierwszy rzut oka Magda jest zwykłą dwudziestolatką. Czas wypełnia jej praca w małej księgarni oraz obowiązki domowe. To jednak tylko pozory. gdyż w wolnych chwilach. zamiast spotykać się z rówieśnikami. Magda tropi upiory rodem ze słowiańskich wierzeń. Z krainy umarłych ucieka najpotężniejsza istota. z jaką żniwiarze kiedykolwiek musieli się zmierzyć. Tymczasem między Magdą a Mateuszem. tajemniczym chłopakiem. który niedawno wprowadził się do miasteczka. zawiązuje się nić sympatii. Dziewczyna pokazuje Mateuszowi świat słowiańskich wierzeń. nie mając pojęcia. że już wkrótce ona i jej przyjaciele znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Autor: Sylwia Chutnik

Cena: Robert J. Szmidtmpdm światła, ptasiek, syberia 1 poradnik, wydawnictwo pwe, obudź w dziecku olbrzyma pdf, wypożyczalnia ebooków, black flag poradnik, monika wasowska, matka gorki, justyna majchrzak-lepczyk, ochroniarz meg adams doci, uczucia libby walden, adam pisarek, dzisiaj umrzesz ty, biblizmy przykłady, meliczność, dylemat ba paris, edyp audiobook, chłopcy z placu broni streszczenie pdf…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin