Odmładzanie komórkowe

Odmładzanie komórkowe

Autor: Stekovic Slaven

Biolog molekularny wyjaśnia. jak samodzielnie uaktywnić potencjał regeneracyjny organizmu. który jest w stanie przywrócić nam młodość i zdrowie. Wyjaśnia. iż podstawą jest post i spermidyna. Poszczenie wywiera bardzo pozytywny wpływ na organizm człowieka. gdyż może łagodzić dolegliwości związane z chorobami. jak reumatyzm czy zapalenie stawów. a także z zaburzeniami metabolizmu. jak cukrzyca. Taki sam efekt zapewnia nam również spermidyna. opisana przez Autora. naturalna substancja występująca w niektórych produktach. Z książki dowiesz się gdzie znajdziesz jej najwięcej oraz jak ją włączyć do codziennego jadłospisu. Pozostań młodym jak najdłużej.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 29.9


Nazywam się Milion

Autor: Krawczyk Karina

W świecie. gdzie dane jest ci wszystko za jednym kliknięciem. gdzie cała wiedza podana jest na tacy… tracisz tożsamość i pamięć. Wszystko. co potrafisz. to pisać i czytać. Nikt cię nie zna. nikt cię nie szuka. Gdzie pójść? W co wierzyć? Komu ufać?

Pascal Kirski. komisarz lubelskiej policji właśnie wraca ze szpitala i rzuca się w wir walki w gangiem narkotykowym. którego działania zbierają śmiertelne żniwo wśród eksperymentującej młodzieży. Niemal codziennie kraj obiega informacja o kolejnych ofiarach dopalaczy. Jednocześnie w szpitalu psychiatrycznym przebywa cierpiąca na amnezję dziewczyna. która prosi Kirskiego o pomoc w odnalezieniu swojej tożsamości. Jedyne. co ma. to dręczące ją sny o kobiecie. którą jak się wydaje. kiedyś znała.

Czy targany emocjami or

:

Cena:


ISBN

9788395406843: Wydawnictwo

Format

24.6: https://woblink.com/ebook/nazywam-sie-milion-krawczyk-karina-152000u

Cena:zagadki z przeszłości, pinokio książka pdf, kwantowy kod uzdrawiania, jerzy gwizdała, mark wolynn, małgorzata niewiadomska cudak, artur kijak, ksiazki 2019, starcie królów pdf, aleksander makowski książki, dita von teese bądź piękna, piwo kolorowanka, begin again pdf, zarządzanie interesariuszami, brene brown z wielką odwagą, ibuk.pl, hiszpański pdf, aru shah i koniec czasu…