Historie miłosne

Historie miłosne

Autor: Kamila Cudnik

Od miłości do zdrady. od zdrady do nowego początku

Sara jest doktorantką na uczelni i żoną Tomasza. adwokata. który ma własną kancelarię. Oboje młodzi. ambitni. inteligentni – wydawałoby się. idealna para. A jednak kiedy Sara wraca z pogrzebu ukochanej ciotki. spotyka się z obojętnością i brakiem zrozumienia. Wkrótce potem na paradzie święta Trzech Króli poznaje Sergiusza. kolegę męża ze szkoły. Obu mężczyzn łączy nie tylko dawna przyjaźń. ale również niewyjaśnione wydarzenia z przeszłości.

Sergiusz jest reporterem wojennym. który właśnie wrócił z kolejnej zagranicznej wyprawy. Sara wynajmuje mu swoje. akurat wolne. mieszkanie. I chociaż sama tego nie chce. mężczyzna coraz częściej gości w jej myślach. W jej małżeństwie trudności narastają. Sara dopytuje o tragedię z przeszłości. Tomasz wydaje się mieć coraz więcej tajemnic.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


Architekci kultury śmierci

Autor: Marco Donald

„Kultura śmierci” nie wydarzyła się nagle. pojawiając się znikąd i opanowując nas. mimo naszego sprzeciwu. czy niechęci. Tak potężna i fundamentalna zmiana nie mogła zajść bez całych zastępów jej architektów.
Benjamin Wiker i Donald de Marco udowodniają. że opisani przez nich czciciele woli. sprzedawcy śmierci. ateistyczni egzystencjaliści. świeccy utopiści. poszukiwacze przyjemności. ewolucjoniści. eugenicy. czy propagatorzy seksu byli twórcami „kultury śmierci” – Schopenhauer. Nietzsche. Marks. Darwin. Freud. Kinsey oraz inni.
Książka przedstawia nie tylko kształtowanie się i ewolucję ich światopoglądów. lecz także ciemne strony ich osobowości.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Przywry Trematoda. Zeszyt 34C

Autor: Katarzyna Niewiadomska

Wydawnictwo seryjne Fauna Słodkowodna Polski istnieje od 1935 roku. Dotychczas opublikowano 25 zeszytów poświęconych zarówno zwierzętom bezkręgowym (lnvertebrata). jak i kręgowcom (Vertebrata). Kolejne tomy Fauny Słodkowodnej Polski zawierają bogate dane ogólne dotyczące omawianej grupy zwierzęcej oraz informacje szczegółowe o należących do niej gatunkach. rodzajach. rodzinach i rzędach. Integralną częścią każdego opracowania są klucze do oznaczania taksonów. Dzięki takiemu ujęciu. monografie na temat poszczególnych grup systematycznych stanowią kompendium najnowszej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Zeszyty Fauny Słodkowodnej Polski przygotowują wybitni specjaliści w zakresie znajomości fauny Polski.

Tom 34C. autorstwa prof. dr

35: https://woblink.com/ebook/modna-polka-rozmowy-o-modzie-urodzie-i-zyciu-z-polskimi-ikonami-stylu-holownia-natalia-147084u

Cena:


Niewidzialne życie

Autor: Martha Batalha

Powieść Marthy Batalha przywołuje na myśl książki Isabel Allende i Eleny Ferrante.

Jest błyskotliwa. sugestywna. przesycona brazylijskim duchem. napisana z ciepłą ironią i dystansem. O autorce mówi się. że jest nadzieją najnowszej literatury brazylijskiej i nową mistrzynią opowiadania.

To historia dwóch sióstr. które dorastają w latach 40. XX wieku w Rio de Janeiro i nieustannie podejmują próby. by rola żony i matki nie była jedyną rolą w ich życiu.

Eurídice jest młodsza i poważniejsza. a Guida starsza. pewna siebie i zdeterminowana. by pójść własną drogą.

Pewnego dnia Guida ucieka z domu i zrywa kontakty z rodziną. Życie jednak nie szczędzi jej rozczarowań. Wkrótce sama musi zatroszczyć się o siebie i swoje dziecko.

Eurídice stara się być dobrą

27.9: https://woblink.com/ebook/mezczyzna-bez-winy-i-wstydu-krystyna-romanowska-wojciech-kruczynski-148226u

Cena: Wojciech Kruczyński


ISBN

9788380886384: Wydawnictwo

Format

27.45: https://woblink.com/ebook/wymiary-konteksty-i-wzory-karier-jakub-niedbalski-147589u

Cena:


1

:

:

Cena:


Gej w wielkim mieście

Autor: Mikołaj Milcke

Młody gej z prowincji przybywa do stolicy. by rozpocząć studia dziennikarskie. Jest pełen obaw. ale i nadziei na spełnienie swoich najskrytszych marzeń. A marzy przede wszystkim o miłości. Wielkiej. romantycznej. prawdziwej. Bez żalu zostawia za sobą życie w małym miasteczku na wschodzie kraju i zaczyna szukać. Wchodzi w całkiem nowy. pełen pułapek świat. Naiwny. marzący o księciu z bajki nie słucha ani własnej intuicji. ani ostrzeżeń przyjaciółek. Chce kochać i być kochanym. Za wszelką cenę. Czy rachunek za miłość nie okaże się zbyt wysoki?

Ta powieść udowadnia. że każdy ma prawo kochać. niezależnie od tego. kogo kocha. Wyruszcie w przygodę ubraną w humor. przezabawne dialogi i po prostu żyjcie chwilą!

Agnieszka Nikczyńska. ksiazki-takie-jak

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 39.9nie z milosci, w sieci pożądania online, dziewczyna kata, joanna staniszkis jadwiga staniszkis, raporty z auschwitz, paweł piasecki, strategia blekitnego oceanu, drogowskaz statystyczny, the guarded heart pdf, tytus romek i atomek, arogant, blady król, kolorowanka zwierzogród, czytnik ebook na pc, kochanek wielkiej niedźwiedzicy pdf, anatomia człowieka książka pdf, japońscy pisarze, klejnot w koronie, jarosław świeczkowski, trzydziesta pierwsza pdf, geomorfologia migoń pdf, królowa południa online, britton…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin