Na dzielenie sposób nowy. samo wchodzi ci do głowy

Na dzielenie sposób nowy. samo wchodzi ci do głowy

Autor: Adrian Markowski

Doskonały pomysł dla rodziców. którzy chcą. aby ich dzieci szybko opanowały dzielenie.

Nie tylko tabliczka mnożenia. ale i dzielenia może sama wchodzić do głowy! Pomogą w tym zabawne. wpadające w ucho wierszyki. które pozostają w głowach uczniów. Dzięki błyskotliwym skojarzeniom pozwalają łatwo i bez wysiłku nie tylko nauczyć się tabliczki dzielenia w zakresie do 100. ale także zrozumieć. czym jest dzielenie i dlaczego nie musi sprawiać najmniejszych kłopotów. Pomoc dydaktyczna. zawierająca dowcipne wierszyki i pełne humoru ilustracje. sprawi. że dziecko będzie uczyło się z radością. a rodzicom da gwarancję. że ich pociecha nie pomyli się w dzieleniu przy szkolnej tablicy.
Skuteczności metody dowiodła poprzednia publikacja autora – ‚Na tabliczkę sposób nowy. sama wchodzi ci do głowy’.

Adrian Markowski – pisarz i poeta. autor tomu opowiadań ‚Sąsiady’ (zekranizowanego przez Grzegorza Królikiewicza). tomiku piosenek ‚Niebo nad Caryńską’ oraz książki dla dzieci ‚Na tabliczkę sposób nowy. sama wchodzi ci do głowy’. dziennikarz. redaktor i tłumacz. przez całe życie zawodowo związany ze słowem pisanym. Mieszka w Warszawie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24


Krzyżacy w Ziemi Świętej 1190–1291

Autor: Morton Nicholas

Polskiemu czytelnikowi Krzyżacy kojarzą się jednoznacznie jako armia z czarnymi krzyżami na białych płaszczach pokonana pod Grunwaldem w akcie dziejowej sprawiedliwości. Ta wizja zakonu krzyżackiego zdominowana jest przez agresywną ekspansję. konflikt interesów i jednoznacznie negatywną ocenę.

Tym bardziej interesująca może się więc okazać najnowsza pozycja wydawnicza dotycząca zakonu przede wszystkim w jego pierwotnej formie – nie armii środkowoeuropejskiego państwa zakonnego. ale zakonu rycerskiego służącego chrześcijaństwu w Lewancie w okresie krucjat. Autor skupia się w niej na zagadnieniach mniej znanych. czyli na genezie małego domu zakonnego. który w okresie piątej krucjaty gwałtownie się rozrósł. osiągając wpływy i znaczenie równ

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 33


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Dochód podstawowy

Autor: Guy Standing

Czy każdy powinien mieć udział w bogactwie społeczeństwa? Czy możemy stworzyć bardziej sprawiedliwy świat. przyznając każdemu gwarantowany dochód? Co to oznaczałoby dla naszego zdrowia. dostatku i szczęścia?

Regularne świadczenie pieniężne dla każdego obywatela – to właśnie dochód podstawowy. Jakie skutki przynosi w zakresie gospodarki. biedy. pracy? Jakie argumenty można wysunąć przeciwko tej idei? I dlaczego nie można dłużej czekać z jej wprowadzeniem w życie? Na te i wiele innych pytań odpowiada w swojej przystępnej książce Guy Standing. który od ponad trzydziestu lat gra pierwsze skrzypce w dyskusji o dochodzie podstawowym.

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 54.9orinoko (powieść), proces pielęgnowania ginekologia, maciej fic, mroczne intrygi tom 3 pdf, drzwi percepcji, funkcje finansow publicznych, lubieżny, ten dzień pdf za darmo, okrakiem, nobel 2020, michal cholewa, zadania z genetyki z odpowiedziami gimnazjum, zrób to kochanie, olo na atlantyku…