The Frontiers Saga. Tom 4. Świt Wolności

The Frontiers Saga. Tom 4. Świt Wolności

Autor: Ryk Brown

Po wygranej bitwie z „Yamaro” Nathan zostaje bohaterem Corinair. Jednak sprawy nie toczą się tak gładko. jak można by się tego spodziewać. Kapitan de Winter nie daje za wygraną i podejmuje kroki. by przejąć „Aurorę” i zdobyć jej napęd skokowy. Na Corinair uaktywniają się takarańskie grupy antyrebelianckie i zaczynają realizować działania. których celem jest przejęcie przez Ta’Akarów całej władzy na planecie. Również rozmowy Nathana ze zbiurokratyzowanym rządem Corinair nie przynoszą spodziewanych rezultatów.

Wszystko sprzysięgło się przeciw załodze „Aurory” i wygląda na to. że sytuacja jest bez wyjścia. Czy Ziemianie stawią czoła nowym wyzwaniom?

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.9


ISBN

9788366494572: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/swieca-w-ciemnosci-austin-lynn-204998u

Cena:


ISBN

9788366807044: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kuracja-jacek-glebski-205684u

Cena:


Droga do Nobla

Autor: Ewa Nowak

‚Nie wierzyłem. że na świecie są genialne kobiety. A właśnie teraz taką spotkałem’ – pomyślał Piotr Curie. gdy poznał Marię Skłodowską. swoją przyszłą żonę. Historia noblistki niezmiennie wprawia w podziw dla siły ducha. jaką musiała się wykazać. by w czasach. kiedy nie przyjmowano kobiet na studia. skończyć je na najlepszej francuskiej uczelni. Sorbonie. I to z pierwszym wynikiem!

Maria Skłodowska-Curie odkryła radioaktywność i nowe pierwiastki: polon i rad. Za te odkrycia dostała aż dwie nagrody Nobla! Była pierwszą kobietą na świecie. która otrzymała profesorską katedrę fizyki na Sorbonie. Jej pasjonującą historię najmłodszym czytelnikom przybliża Ewa Nowak. To opowieść o marzeniach. pasji. chęci poznawania. ale też o miłości i poświęceniu. Może być najlepszą inspiracją i motywacją d

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9kroniki anunnaki, o zydach, parafrazowanie online, dmitry, john irving świat według garpa, chłopcy z placu broni opracowanie, krol edyp opracowanie, felix net i nika ebook za darmo, mówili że jestem zbyt wrażliwa pdf, opis podróży, marek radziwon, anioły do wynajęcia, nowy testament pdf, griffin zarządzanie…