Gwiazda rocka – opowiadanie erotyczne

Gwiazda rocka – opowiadanie erotyczne

Autor: Salt Vanessa

‚- Założę się. że całą noc nie spałaś i oglądałaś moje zdjęcia w internecie – szepnął Ryan z ustami tuż przy jej szyi. Poczuła jego ciepły oddech. Zadrżała…’

Fredrika postanawia wybrać się na koncert rockowy ze swoim chłopakiem. Jonathanem. Jej uwagę szczególnie zwraca Ryan Taylor – gwiazda rocka i wokalista zespołu. W noc poprzedzającą koncert kobieta nie może zmrużyć oka; fantazjuje o muzyku oglądając filmiki na YouTube. To najprzystojniejszy facet. jakiego kiedykolwiek widziała. Po tym jak Jonathan zniknął gdzieś w tłumie. Frederice udaje się dostać pod samą scenę. Kiedy jej spojrzenie dostrzega przystojny rockman. kobieta ma wrażenie. że na świecie istnieją tylko ona i on… Jaki okaże się jej obiekt westchnień. gdy zejdzie ze sceny?’

Wydawnict: https://woblink.com/ebook/sto-milionow-dolarow-lee-child-jan-krasko-194832u

Cena:


Trudna miłość. Mama i ja

Autor: Regina Brett

W mocnych. a zarazem uzdrawiających słowach Regina Brett portretuje trudną relację rodzic–dziecko. Sięga zarówno do pięknych. jak i trudnych chwil. kreśląc niezapomnianą historię bólu. przebaczenia. a wreszcie – wszechogarniającej miłości.

Swoją książkę dedykuje wszystkim czytelnikom. zwracając się do nich z przesłaniem. aby zawsze starali się kochać tkwiące w nich dziecko.

„To ja mam być dla siebie dobrą mamą. To ja mam kochać siebie bezwarunkowo. zarówno zranioną. jak i szczęśliwą czy poszukującą swojej drogi. Nie muszę niczego w sobie zmieniać. Wystarczy. że pokocham siebie taką. jaką jestem. Mocniej. niż kochała mnie mama”.

Regina Brett

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 34.99


ISBN

9788381424868: Wydawnictwo

Format

28.9: https://woblink.com/ebook/gierkowska-prosperita-witold-jarno-208227u

Cena:


Instastory

Autor: Iva Hadj Moussa

Oto Sandra: piękna początkująca instagramowa influencerka. redaktorka czasopisma lifestylowego i dziewczyna Mirka. uroczego nieudacznika. Sandra marzy o łatwym i przyjemnym życiu w świetle instagramowych reflektorów. Tylko jak je osiągnąć? Kiedy pewnego dnia poznaje słynnego kompozytora. w jej głowie rodzi się pomysł na szybki sukces.

Instastory to powieść dla fanów czarnego humoru. parodii i śmiechu. Świetna książka zarówno na lato. jak i na mroźną zimową noc!

 

Wielbicielom naprawdę dobrych komedii polecam tę książkę. będącą także doskonałą i przezabawną obserwacją współczesności. Humor. o który nie tak łatwo. jest tutaj doskonały. Całym sobą jestem za tą książką!

Jacek Galiński. autor cyklu o Zofii Wilkońskiej

 

Pełna inte

15: https://woblink.com/ebook/etyka-normatywna-miedzy-konsekwencjalizmem-a-deontologia-saja-krzysztof-207471u

Cena:rozbroić narcyza pdf, antropomotoryka, reynard, absolwentka sj hooks, ojciec chrzestny mario puzo, hamrol zarządzanie jakością z przykładami pdf, chce cie miec, antoni sygietyński, andrew morton, oczyszczanie z toksyn, czeresnie zawsze musza byc dwie, trening wspinaczkowy horst, zew natury książka, powieść josepha conrada, fashionistki zrzucają czadory, zarys liniowy przedmiotu, odpowiedzialność polityczna, paula hawkins nowa książka, film art sztuka filmowa, historia wewnętrzna serce, rdr2 mapa kosztownego skarbu…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin