Kroniki Żaru (tom 1). Miasto żaru

Kroniki Żaru (tom 1). Miasto żaru

Autor: Jeanne DuPrau

Wspaniała opowieść o dwójce przyjaciół. która za wszelką cenę pragnie ocalić upadające miasto.

Żar to podziemne miasto o jednym przeznaczeniu – ocalić ludzkość. I spełniło swoją rolę. ale dwa stulecia później niezawodne dotychczas systemy zaczynają szwankować. Lina. młoda dziewczyna nieszczęśliwa ze swojego przydziału do pracy. odkrywa starożytny przekaz. który może ocalić miasto. Tylko czy zdąży. nim zgaśnie ostatnia żarówka w Żarze i ludzkość pochłonie mrok?

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 32.9


Przepis na miłość

Autor: Cannon Katy

Tilly zawsze chciała pisać książki jak jej babcia – autorka bestsellerowych romansów. Kiedy więc ta prosi dziewczynę. żeby napisała za nią kolejny romans. Tilly czuje się. jakby ziściło się jej marzenie. 

Jest jednak pewien problem ‒ Tilly nigdy się nie zakochała. nigdy nie miała chłopaka. nigdy się nie całowała. Jak więc może napisać coś prawdziwego? Ale ma plan: 

1) Flirtować. 

2) Rozkochać w sobie nowego ucznia – superprzystojnego i popularnego chłopaka.

3) Zapisać nowe doświadczenia.

Łatwizna? Prawdziwe życie nie toczy się jednak tak jak w książkach.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 24.9


Śmierć w garażu

Autor: Ewa Plambeck

Wstrząsający kryminał.

Zwłoki trzech młodych osób.

Samobójstwo czy zbrodnia?

W bogatej dzielnicy Kopenhagi Gentofte w garażu ordynatora szpitala znaleziono zwłoki trojga młodych osób. Wszystko wskazuje na zatrucie spalinami samochodowymi. Śledztwo prowadzi starszy. zgorzkniały policjant i jego młoda asystentka. notabene pochodzenia polskiego. W trakcie śledztwa wychodzą jednak na jaw fakty. które w przypadku jednej z osób podważają teorię samobójstwa. Równolegle ze śledztwem rozwija się gorące uczucie pomiędzy prowadzącymi dochodzenie komisarzem i jego młodą asystentką.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 19.9nie masz zbrodni bez kary, tylko spokój może nas uratować, wiedźmy na gigancie, penelope douglas punk 57 pdf pl, angielski c1 słownictwo, staniszewska marta, 365 dni ksiazka pdf, tesla władca piorunów, zadania maturalne genetyka, rachunek różniczkowy i całkowy pdf, filozofia dowcipu, pupilla, poza nią, słownik wyrazów bliskoznacznych angielski, uwieść ochroniarza pdf, walcząc z ciszą pdf…