Rok w ogrodzie

Rok w ogrodzie

Autor: Dan Pearson

Przenieś się do oazy spokoju i podziwiaj piękno zmiennych pór roku. Książka o tym. w jaki sposób piękno ogrodu i praca w nim może uczynić nasze życie pełniejszym.

Dan Pearson. ceniony brytyjski architekt pejzażu i zapalony ogrodnik. odkrywa rytmy i przyjemności roku w ogrodzie. Porzuciwszy niewielki przydomowy ogródek w południowym Londynie na rzecz ośmiohektarowego gospodarstwa w hrabstwie Somerset. zachwyca się urodą szkieletów zimowego ogrodu. radosnym objawieniem się wiosny. mocnym zapachem lata oraz jesienną eksplozją kolorów.

Zaraźliwy entuzjazm autora tudzież bogactwo jego wiedzy przepełniają strony tej pasjonującej książki. która obfituje również w praktyczne wskazówki. jak zagospodarować własny kawałek ogrodu. niezależnie od tego. czy tworzy go kilka doniczek na parapecie okna w mieszkaniu w mieście czy spora połeć wiejskiego pola. Pomagając nam odkryć przyrodę na nowo. zarówno te dziką . jak i tę udomowioną. lektura Roku w ogrodzie staje się doświadczeniem prowadzącym do głębokiej odnowy.

Dan Pearson (ur. 1964) – ceniony i wielokrotnie nagradzany za swe prace brytyjski projektant ogrodów i zapalony ogrodnik. Sztuki ogrodniczej uczył się m.in. w Królewskim Ogrodzie Botanicznym w Edynburgu oraz w Królewskich Ogrodach Botanicznych w Kew. O ogrodach pisze książki oraz artykuły prasowe. publikowane m.in. na łamach „The Times”. „The Observer”. „Daily Telegraph” oraz „Gardens Illustrated”. Opowiada o nich także w programach telewizyjnych w BBC. Channel 4 i Channel 5. Jest ambasadorem w The Tree Council. organizacji charytatywnej wspierającej akcje sadzenia i ochrony drzew oraz członkiem Towarzystwa Projektantów Ogrodów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9


Wypracowania F. H. Burnett „Mały lord”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania F. H. Burnett „Mały lord”

Opisy wypracowań:

Charakterystyka Minny Tipton. Poniższe wypracowanie z języka polskiego stanowi charakterystykę Minny Tipton. jednej z bohaterek powieści „Mały lord” autorstwa F. H. Burnett. Minna była żoną Bena Tiptona. z którym miała syna. Była też bratową Dicka. Bohaterka była z pochodzenia Włoszką. Kobieta nie była szczęśliwa u boku męża. bo chociaż zajmował się uczciwą pracą. kobiecie wciąż brakowało pieniędzy.. Wypracowanie zawiera 352 wyrazy.

Charakterystyka Dicka Tiptona. Poniższe wypracowanie z języka polskiego stanowi charakterystykę Dicka Tiptona. bohatera występującego w powieści F. H. Burnett pod tytułem „Mały lord”. Dick był najle

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-ignacy-krasicki-utwory-wybrane-praca-zbiorowa-142360u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141792/epub

1:

:

Cena:czy reklama to tekst kultury, www ebook, kariotyp mozaikowy, stephen king nagroda nobla, cassandra clare książki, bractwo śmierci, czynniki mikroekonomiczne, poradnik do dragon age inkwizycja, m. łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, małgorzata marcjanik, ebook darmowy, zatoka naval, graveyard keeper pl, lapanka, hayward jennifer, agnieszka jelewska, ida sierpniowa audiobook, język polski dla obcokrajowców ćwiczenia pdf, podły okrutny zły chomikuj…