ISBN

ISBN

978838137: Tomasz Krywan

Publikacja omawia kompleksowe zasady rozliczania transakcji wewnątrzwspólnotowych po zmianach od 1 lipca 2020 r. Od 1 lipca 2020 r. wprowadzono bowiem nowe regulacje dotyczące procedury magazynu call-off stock. które zastąpiły istniejące dotychczas uproszczenia w zakresie magazynów konsygnacyjnych. Według nowych zasad przemieszczenie przez polskiego podatnika towarów stanowiących część majątku jego przedsiębiorstwa do innego państwa członkowskiego w ramach tej procedury nie jest uznawane za nietransakcyjne przemieszczenie towarów rozliczane jako WNT i WDT w momencie dostarczenia towarów do magazynu. Podatnik nie musi więc rejestrować się w kraju. do którego przemieszczono towary. Późniejszy sposób rozliczenia zależy od tego. kiedy na nabywcę

19.9: https://woblink.com/ebook/zwolnienia-grupowe-pracownikow-procedura-postepowania–194661u

Cena:


Puzzle

Autor: Siondalski Piotr

Grupa przyjaciół zwiedza mało znane wyspy Nowej Zelandii. Dyskretną opiekę nad wędrowcami sprawuje Teodor – gdańszczanin. którego PRL-owska rzeczywistość zmusiła do ucieczki z kraju. Niezwykła wędrówka przez Jugosławię. Włochy. Francję i Anglię doprowadziła go do Nowej Zelandii. gdzie spędził wiele lat. Zdobył doświadczenie. stał się cenionym kardiochirurgiem. wojskowym oblatywaczem i komandosem.

Historia jego życia kryje wiele tajemnic. Od Bursztynowej Komnaty po skarb na Westerplatte. a także nieznanego brata bliźniaka. Wszystko to małe. niepozorne kawałki. które niczym puzzle odpowiednio dopasowane. tworzą przepiękny obraz życia. Życia pełnego tajemnic. kombinacji i złudzeń.

Wejdźcie razem z nami do świata Piotra Siondalskiego i spróbujcie ułożyć układankę.Czy znajdziecie brakując

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Prawdziwe oblicze Boga

Autor: Jan S. Jaworski

Całun Turyński. Tajemnicze płótno: dla jednych największa relikwia chrześcijaństwa dla innych – średniowieczny falsyfikat. Mimo upartych prób racjonalistów. nie udało się odtworzyć sposobu. w jaki utrwalił się na płótnie wizerunek tajemniczego Mężczyzny z Całunu. Badacze słynnej grupy STURP nie odkryli w badanych fragmentach tkaniny żadnych farb ani pigmentów. Zmiany zaobserwowane we włóknach sugerowały. że płótno poddawano licznym procesom fizycznym i chemicznym. które mogły być wywołane laboratoryjnie. ale nie tłumaczyły powstania obrazu na Całunie.

W naszej książce przedstawione zostały wyniki badań naukowych. które miały miejsce już po 2010 roku. Obejmują one analizę struktury mikroskopowej próbek. ich budowę krystalograficzną i molekularną oraz skład atomowy. Zadziwiające. że zastosowanie najnowocześniejszych i subtelnych technik fizykochemicznych ujawnia wciąż nowe a zaskakujące ślady na płótnie Całunu. A one. wbrew oponentom. doskonale pasują do twierdzenia. że owinięto tym płótnem ciało Jezusa zdjętego po męce z Krzyża. zgodnie z opisem Ewangelii.

Sensacje wzbudziły prace profesora Giulio Fantiego z Uniwersytetu w Padwie. opublikowane w 2017 roku. Fanti wykazał. że jest absolutnie niemożliwe. by ktoś dysponujący zasobami wiedzy i techniki średniowiecznej. był w stanie dokonać tak genialnego fałszerstwa.

Wielka relikwia. świadek Męki i Zmartwychwstania ujawnia wciąż coraz więcej tajemnic. To nauka pozwala nam z bliska spojrzeć w Twarz Boga.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 24.99


ISBN

9788366719088: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/dzien-w-ktorym-wybilo-szambo-andrzej-marek-michorzewski-196568u

Cena:


Ostatni faraon

Autor: Jerzy Mariusz Taylor

„Ostatni faraon” należy do cyklu książek autorstwa Jerzego Mariusza Taylora. których bohaterem jest młody polski archeolog Lech Jarecki. Organizuje on wyprawy badawcze finansowane przez tajemniczego arabskiego księcia. podczas których bada starożytne dzieje. W tym tomie wyrusza na poszukiwania śladów zaginionej cywilizacji. skrytych w piaskach etiopskiej pustyni.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9orland szalony pdf, wojciech bożejko, kamienista droga, wypracowanie dziady cz 2, wolska katarzyna, pora umierać drozda, kate morton zapomniany ogród, zlap mnie jesli potrafisz, beth reekles, beth reekles, nela w krainie orek, jak żyć długo i zdrowo pdf, elfie gdzie jesteś, pypcie na jezyku, emeran mayer, samantha young ostrożnie z miłością pdf, służby specjalne cda patryk vega, tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe chomikuj, brian tracy maksimum osiągnięć pdf…