Wyprawa po złoto

Wyprawa po złoto

Autor: Anton Czechow

“Wyprawa po złoto” to opowiadanie Antoniego Czechowa. jednego z najsłynniejszych rosyjskich pisarzy i dramaturgów. Uznawany jest powszechnie za mistrza małych form literackich.

„Kiedy pierwszy wybuch radości przeszedł. Korolewowie spostrzegli. że prócz Włodka znajduje się w przedpokoju jeszcze jeden mały człowieczek — otulony w chusty. w szale i baszłyki i pokryty szronem. stał on nieruchomo w kącie. w cieniu dużego lisiego futra. — A to kto jest. Włodziu? — spytała szeptem matka. — Ach! — spostrzegł się Włodzio. — To jest… mam zaszczyt przedstawić. mój kolega. Soczewicyn. uczeń drugiej klasy… Przywiozłem go ze sobą jako gościa.”

Fragmenty z książki: Anton Czechow. „WYPRAWA PO ZŁOTO”

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49


Za ostatnią gwiazdą

Autor: Magdalena Kołosowska

Aby przygotować się na lepsze jutro. trzeba pożegnać się z przeszłością.

Kamila niczego nie pamięta. Tamten dzień jawi się jej jako zamazany obraz i gdyby nie przypadek. nie dowiedziałaby się. że wydarzyło się coś złego.

Na dodatek okazuje się. że sprawy mają się zupełnie inaczej. niż je dotąd widziała. Krok po kroku wszystko. co budowała z takim trudem. rozpada się jak domek z kart. Dziewczyna będzie musiała nauczyć się żyć od nowa. wybaczyć sobie i poszukać pomocy. Czy najbliżsi zdadzą trudny egzamin w chwili. gdy będzie ich najbardziej potrzebowała?

Czy Kamila wreszcie odkryje. co się znajduje za ostatnią gwiazdą i czy będzie umiała uporać się z trudną przeszłością? Jak ostatecznie ułożą się losy trzech sióstr?

Jak bardzo czekałam na ten trzeci tom! Jak byłam ciekawa. jak autorka poukłada losy sióstr!

Jakie okazało się „Lepsze jutro”. tym razem „Za ostatnią gwiazdą”?

Przeczytajcie!

Joanna Onysk

Doskonałe zwieńczenie cyklu. Autorce udało się mnie zaskoczyć. zmylić oraz zainteresować. To historia pełna emocji. smutków i radości. a przede wszystkim to opowieść o sile siostrzanej miłości. Gorąco polecam!

GrażynaWróbel

To zdecydowanie moja ulubiona cześć trylogii! Magdalena Kołosowska umiejętnie prowadzi czytelnika przez fabułę. którą wypełniają emocje. momenty zwątpienia oraz trudne decyzje. Takie historie chce się czytać! Polecam!

Hanna Smarzewska

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


W sieci kłamstw

Autor: Agnieszka Baron

Życie Amandy w jednej chwili zmienia się w wielką katastrofę. Zdradzona przez męża. zwolniona z pracy i niemająca nic do stracenia. wyjeżdża z bratem. dziennikarzem śledczym. na Mazury. Nieoczekiwany splot wydarzeń rzuca Amandę w sam środek porachunków dwóch wrogich sił. a jej ukrywana przed światem choroba sprawia. że kobieta traci grunt pod nogami. Miotając się między tajemniczym. pociągającym Gregiem a własnym rozsądkiem. stara się za wszelką cenę wyjść na prostą. Na horyzoncie jednak pojawia się wróg z przeszłości. który pragnie osobistej zemsty… Czy uda jej się ostatecznie pokonać najgorszego z demonów?

Greg siedział niewzruszony. Dziewczyna stanęła nad nim w bojowej pozycji. z rękami na biodrach.

– Przepraszam. Nie rozumiesz. jaka jesteś bezbronna w swej naiwnośc

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Boże Narodzenie w Nowym Jorku

Autor: Carol Marinelli

Angielka Naomi Hamilton pracuje jako opiekunka do dzieci. Tuż przed Bożym Narodzeniem jedzie do przyjaciółki do Nowego Jorku. by jej pomóc przy dziecku. W święta Naomi szczególnie doskwiera samotność i ma już dość życia na walizkach. Uczucia te nasilają się. gdy poznaje Abe’a Devereux. szwagra przyjaciółki. Zakochuje się w nim i zaczyna coraz bardziej marzyć o własnej rodzinie. Wie jednak. że Abe nie jest mężczyzną. z którym można by planować stały związek…

 

Druga część miniserii

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99ale wtopa, perwersyjny bogacz tom 2, psychopatologia życia codziennego, maya blake, niespokojna, call of juarez gunslinger poradnik, helios abonament, plastusiowy pamietnik pdf, kępiński lęk, płynność finansowa pdf, ring girl pdf, stanisław rembek w polu, przebudzenie (książka anthony’ego de mello)…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin