Jerzy Dziewulski o kulisach III RP

Jerzy Dziewulski o kulisach III RP

Autor: Krzysztof Pyzia

Niecenzurowana opowieść o początkach III RP.

Niewygodna prawda o negocjacjach z udziałem Kościoła przy Okrągłym Stole. Kulisy werbowania księży przez esbecję. ‚Most’. największa operacja w historii światowych służb specjalnych. w relacji dowódcy – Jerzego Dziewulskiego. Sekrety ochrony najważniejszych osób w naszym państwie i najważniejszych osób na świecie. Noc teczek z 4 na 5 czerwca 1992 roku w polskim Sejmie. Prawda o Anastazji P. i seksaferach w polityce. Największa afera szpiegowska III RP.

Szokująca opowieść. po której przyznasz. że naprawdę mało wiedziałeś o Polsce po 1989 roku.

Opisuję to. co wywarło na mnie największe wrażenie. Ot. gliniarz. pierwszy w historii Polski. dostaje się do parlamentu i widzi świat polityki od środka. a nie jak dotychczas – z ‚krawężnika’. kiedy obserwował na ulicy przejeżdżające czarne limuzyny. Nagle znalazł się w ich środku. nieco zagubiony. zdumiony i rozczarowany tym. co zobaczył.

Jerzy Dziewulski

Jerzy Dziewulski – były gliniarz. antyterrorysta. poseł na Sejm I. II. III i IV kadencji. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę zaczynał w Milicji Obywatelskiej w wydziale służby wywiadowczej na Żoliborzu. Później był m.in. oficerem wydziału kryminalnego. a następnie dowódcą jednostki antyterrorystycznej na lotnisku Okęcie w Warszawie. Szef osobistej ochrony prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. jego osobisty sekretarz oraz doradca do spraw bezpieczeństwa. Szkolony w USA. w Izraelu i we Francji. Twórca sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych. Ranny na służbie. Jako jedyny policjant w Polsce został trzykrotnie odznaczony Medalem za Ofiarność i Odwagę. Odznaczony również Krzyżem Oficerskim i Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Krzysztof Pyzia – absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Autor bestsellerów. m.in. ‚Jerzy Dziewulski o polskiej policji’. ‚Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce’ i wywiadu rzeki z Wojciechem Pokorą ‚Z Pokorą przez życie’. Producent programu ‚Dzień Dobry Bardzo’ w Radiu ZET. w przeszłości dziennikarz tygodnika ‚Angora’ i ‚Playboya’. Autor bloga KtoPyziaNieBladzi.pl. Interesuje się historią i tematyką dotyczącą służb specjalnych i terroryzmu.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6


Centrum zdrowia dźwięków

Autor: Edyta Mucha

Nie ma większej samotności niż ta. którą odczuwa się w chorobie. Ból fizyczny potęguje emocje. a emocje potęgują ból. i tak w kółko… Bajkoterapia ma za zadanie pomóc dziecku zrozumieć pewne mechanizmy działania jego organizmu. dzięki czemu poczuje się mniej zagubione w uczuciach. jakich doświadcza. Śledząc losy bohaterów może dostrzec. że smutek. złość i strach są naturalne i nie musi się ich wstydzić. Istotne jest. że będzie potrafiło nazywać swoje uczucia. oswajać się z nimi i je przepracowywać. W książce zawarte są również elementy arteterapii oraz mindfulness. serdecznie Wam polecam stosowanie tych metod w domu.

W bajce terapeutycznej zwykle pojawia się postać eksperta. który. choć nie daje gotowych rozwiązań. przeprowadza postacie przez szereg trudnych pro

29.6: https://woblink.com/ebook/tatami-kontra-krzesla-rafal-tomanski-153836u

Cena:


EPUB.MOBI

151855: 28

https://woblink.com/product-publication/download/151855/epub

:

Cena:


Chińska droga do zdrowia. spokoju i wolności – PDF

Autor: Kite Gerad

 Autor proponuje sprawdzone metody między innymi technikę wahadła jako narzędzie przemiany i odnalezienie drogi do swojego wnętrza. Krok po kroku opisuje jak skupić uwagę wyłącznie na obecnej chwili. Dzięki temu osiągniesz wewnętrzny spokój. poradzisz sobie w każdej. nawet stresującej sytuacji. Ułatwi to podejmowanie trafnych decyzji. a nowe spojrzenie rozbudzi Twoją kreatywność. Nauczysz się też regenerować swój organizm przy wykorzystaniu dawnej chińskiej wiedzy – zegara ciała. Gdy przywrócisz swój biologiczny dobowy rytm. odzyskasz zdrowie fizyczne. Zgodnie z tą zasadą uregulujesz pory posiłków. dostosujesz czas na odpoczynek i sen. Twoje ciało odzyska prawidłowe pH. unormuje się poziom hormonów i ciśnienie tętnicze. Wschodnia mądrość na współczesne dolegliwości.

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/151875/pdf

1:

:

Cena:


ISBN

9788363097943: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/radosc-mimo-trudnosci-alfred-j-palla-153885u

Cena:opowiadania erotyczne online, jerozolima wyzwolona pdf, irving stone książki, 2 miliony za grunwald, anna bellon zaufaj mi, neale walsch, agnieszka gąstoł, wypracowanie balladyna, opowieści z doliny smoków ulub, antyterrorysta, sztuka fermentacji chomikuj, sklep kameleon pro, magiczne drzewo czerwone krzesło książka, dokumentacja pielęgniarska, człowiek w poszukiwaniu sensu audiobook chomikuj…