1

1

:

:

Cena:


Najokrutniejszy miesiąc

Autor: Louise Penny

Jest wiosna. świat budzi się do życia. a mieszkańcy Three Pines przygotowują się do Wielkanocy. gdy podczas seansu spirytystycznego. zorganizowanego. by uwolnić miasteczko od złych duchów. które nawiedzają je od dziesięcioleci. jeden z jego uczestników umiera – czyżby coś go przeraziło? To kolejna sprawa dla nadinspektora. który wraca do pozornie sennego miasteczka. by po raz trzeci zmierzyć się z jego tajemnicami.

Louise Penny. tak jak w dwóch poprzednich książkach z serii. nawiązuje do najlepszych tradycji literatury kryminalnej. Ze szczegółami maluje świat ofiary. a w śledztwie kładzie nacisk na metodę dedukcji. Czyni to w sposób. który pozostawia czytelnika z wrażeniem. że Three Pines zna on całe swoje życie.

Pytana o warsztat w wywiadzie Damiana Matyszczak

27.9: https://woblink.com/ebook/prawdy-i-tajemnice-sylwia-trojanowska-144003u

Cena:


Siona Wilson

Autor: Marina Vishmidt

:

Cena:


Cynamon. chłopaki i ja

Autor: Dagmar Bach

Witajcie w zakręconym multiwersum Victorii King!

Piętnastoletnia Vicky ma pewną kłopotliwą przypadłość – zdarza jej się przeskakiwać do równoległego świata. W jednej chwili czuje zapach cynamonu. a w następnej trafia zupełnie gdzieś indziej. i do tego zamienia się miejscami z pewną złośliwą zołzą. która wygląda tak jak ona! I kiedy jako Tori musi sobie poradzić w obcym otoczeniu. jej drugie ja sieje spustoszenie w prawdziwym życiu dziewczyny. wtykając nos w nie swoje sprawy. zwłaszcza miłosne…

Pełna humoru. niepowtarzalna love (a raczej cynamon) story dla wszystkich. którzy mają pewność. że oprócz naszego istnieje jeszcze wiele innych światów.

Dagmar Bach to odkrycie niemieckiego wydawcy młodzieżowych książek Kerstin Gier. a jej seria cynamonowa łączy wszystkie elementy. które są gwarancją dobrej lektury – trzymająca w napięciu narracja. niebanalny wątek romantyczny i błyskotliwe poczucie humoru. a to wszystko w zachwycającej oprawie graficznej – z przezroczystą obwolutą z częściowym zadrukiem!

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 31.2


Krzyk w stronę świata

Autor: Tomasz Szlijan

Krótko przed wyborami samorządowymi Wodzisławiem Śląskim wstrząsają wydarzenia w jednej ze szkół. W wyniku zamachu ginie kilkunastu nauczycieli i uczniów. a syn prezydenta ledwo uchodzi z życiem. Rozpoczyna się śledztwo. w wyniku którego policja podaje do wiadomości publicznej nazwisko domniemanego sprawcy. Niektórzy z mieszkańców są jednak przekonani. że to błędny trop i postanawiają sami schwytać sprawcę. Mają im w tym pomóc tajemnicze. anonimowe listy…

Sieć kłamstw. nieustanne pragnienie zemsty i mroczne sekrety. które domagają się ujawnienia – ta pełna napięcia opowieść zabierze was do świata. w którym nic nie jest takie. jak się wydaje.

Zrobił krok do przodu. a wtedy jego twarz wyłoniła się z mroku. Pustelnica. gdy tylko ją zobaczy

34.8: https://woblink.com/ebook/nie-watp-w-watrobe-perlemuter-gabriel-agnieszka-podolska-147293u

Cena:rodziewiczówna książki, kapitularz diuną, masłowska inni ludzie, weranda na czarcim cyplu, anna dziewit-meller, bieguni chomikuj mobi, george orwell folwark zwierzęcy pdf, rozmowy o śmierci i umieraniu pdf, drażni, wobik, płonący lód, the sims wakacje, niezalezna gazeta polska pl, marek wierzba, kinga wójcik, kodeks bracholi, pisma procesowe wzory, adam asnyk nad głębiami interpretacja, rytuały wody, uraz kregoslupa…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin