ISBN

ISBN

9788328706361: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/szybki-szmal-ryszard-cwirlej-197043u

Cena:


Ballada o lutniku

Autor: Wiktor Paskow

Kameralna opowieść o dojrzewaniu osadzona w powojennej Sofii.

Czy przedmioty mają pamięć? Jeśli tak. jakie wspomnienia przechowują skrzypce. którym wybitnie uzdolniony lutnik szeptał intymne wyznania? 

Heniga poznajemy przez pryzmat wspomnień dojrzewającego chłopca. Magiczna osobowość mistrza wypełnia cały świat Wiktora. W warsztacie starego lutnika powstają nie tylko skrzypce – to także schronienie przed mrocznym światem stalinizmu w Bułgarii. Droga Wiktora do dorosłości prowadzi przez niełatwe spotkania z przemijaniem i śmiercią. z niezrozumieniem i sąsiadami z kamienicy. którzy przywodzą na myśl bohaterów prozy Eleny Ferrante. 

„Moralitet. który jest wolny od moralizowania. powieść historyczna bez opisu wielkich wydarzeń. trzyma w napięciu. nie będąc książką sensacyjną.

14.9: https://woblink.com/ebook/azja-we-krwi-konflikty-zbrodnie-ludobojstwo-piotr-bejrowski-natalia-stawarz-191220u

Cena: Natalia Stawarz


ISBN

9788381358859: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/menopauza-podroz-do-esencji-kobiecosci-agnieszka-maciag-188396u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 200839

https://woblink.com/ebook/nadzieja-mimo-wszystko-jozef-tischner-200839u

:

Cena:


1

Autor: Anna Piątkowska

:

Cena:pan samochodzik i templariusze pdf, opowieści z meekhańskiego pogranicza. wschód–zachód, c# form, la venda joanna, w pustyni iw puszczy online, źródła prawa karnego skarbowego, pieśń salomonowa, praktyczny kurs języka hiszpańskiego, deborah feldman historia, meekhańskiego pogranicza, audiobook mistrz i małgorzata, stulecie winnych książka pdf chomikuj, brewiarz ebook, darmowe audiobooki do pobrania, fenomen zespół, perswazyjny poker, chaos on deponia osiągnięcia, maly książę, bolesław samoliński, harlan coben w domu pdf…