Prawdziwa ja

Prawdziwa ja

Autor: Weronika Wierzchowska

Siła kobiecej przyjaźni ponad wszystko! Tylko czy przetrwa także ten zakręt?

Trzy przyjaciółki. trzymające się razem od czasów liceum. znajdują się na życiowych zakrętach. Danka cierpi na kompleks DDA (Dorosłego Dziecka Alkoholików). przez który nie potrafi nawiązać stałych relacji i założyć rodziny. Asia. matka dwójka dzieci i nauczycielka. akurat została porzucona przez męża i zwolniona z pracy w związku z reformą edukacji. Ewa od lat leczy się psychiatrycznie i stara się unikać ludzi. by nikogo nie skrzywdzić.
W ich życiu pojawia się Krzysztof. przystojny i przebojowy przedsiębiorca. który zmieni życie całej trójki.
‚Gorzej już być nie może? Załóżcie wspólnie firmę i spróbujcie zdobyć fortunę! Postawcie wszystko na jedną kartę’ – zachęca.
Opowieść o perypetiach trzech przyjaciółek. które próbują nie pogubić się we współczesnym świecie.

Weronika Wierzchowska – z wykształcenia chemiczka. przez lata zatrudniona w korporacji farmaceutycznej. potem w firmie kosmetycznej. Lubi mieszać. zarówno w chemicznych reaktorach. kuchennych garnkach. jak i w losach wymyślonych przez siebie postaci. Od dziecka kocha książki. co w końcu zaowocowało samodzielnymi próbami ich pisania. Fascynują ją historie interesujących. choć zapomnianych kobiet. które chętnie przypomina w swoich powieściach. Perypetie pań z dawnych epok często zestawia z losami współczesnych. dzielnych i niezwykłych Polek.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Drzwi do przeszłości

Autor: Monika Ofman

Oto historia Marty i Wiktorii – matki i córki. które mimo dzielących je różnic starają się być dla siebie wsparciem we wszystkich trudnych chwilach. A tych będzie sporo. szczególnie w życiu nastoletniej Wiktorii. próbującej odnaleźć własną receptę na szczęście i mężczyznę. z którym będzie mogła założyć prawdziwy dom. Tymczasem los podaruje Marcie sposobność. by skonfrontować się z przeszłością i uczuciami. które wciąż się w niej tlą. Co zmieni w niej spotkanie z ukochanym sprzed lat? Czy uda się jej w końcu zamknąć drzwi do przeszłości?

Starsza. elegancka pani. przechadzająca się alejką obok. kątem oka spostrzegła nastolatkę ściskającą coś kurczowo w delikatnych dłoniach. Podeszła bliżej i zapytała. czy może się przysiąść.

22: https://woblink.com/ebook/boski-smak-wanilii-dariusz-lechanski-177119u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788381683609: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/medycyna-holistyczna-t-v-nerki-i-pecherz-oczyszczanie-filtracja-wytwarzanie-hormonow-i-witaminy-d-pdf-sonnenschmidt-rosina-177029u

Cena:


Podwójna perspektywa. O subiektywizacji zapośredniczonej w filmie

Autor: Birkholc Robert

Podwójna perspektywa to książka o subiektywizacji ‒ o myślach. emocjach i odczuciach bohaterów wyrażanych przez wieloznaczną i często zaskakującą formę filmową. Przedmiotem badań są filmy. w których zabiegi audiowizualne tworzą różnorodne wariacje dotyczące stanów psychicznych postaci. Wewnętrzna perspektywa bohaterów i zewnętrzna perspektywa narracyjna nakładają się na siebie i wchodzą w rozmaite relacje. angażując widza emocjonalnie i zachęcając do interpretacji. Autor pokazuje. jak za pomocą niezwykle złożonych środków stylistycznych twórcy filmowi kreują wielowymiarowy świat wewnętrzny.

Znakomite filmy – Palacz zwłok Juraja Herza. Konformista Bernarda Bertolucciego. Tańczący jastrząb Grzegor

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788324059690: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/sam-o-sobie-norman-davies-176917u

Cena:tulli, ja inkwizytor. dotyk zła chomikuj, antonio tabucchi, marta gessler książka, andrzej maleszka książki, psychologia rehabilitacji, zając kolorowanka chomikuj, teorie rozwoju regionalnego, złączeni pokusą pdf, życie w średniowiecznym mieście, elisabeth åsbrink, cymanowski młyn chomikuj, mariusz maszkiewicz, pokój motyli pdf, opowieść wigilijna, giaur pdf, wyzsza szkola ekonomii i innowacji, farmakodynamika janiec, wlodzimierz nowak, internetowa biblioteka, fallen crest rodzina pdf chomikuj, ćwiczenia ortograficzne dla gimnazjum, boży generałowie, agnieszka jaros…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin